Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik a börtönőri fizikai...

Mik a börtönőri fizikai felvételi részei?

Figyelt kérdés

Futás? - ha igen mennyit kell futni és mennyi idő alatt?

Fekvőtámasz? - ha igen, mennyit kell csinálni mennyi idő alatt?

stb.??????


2009. ápr. 17. 12:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Hello ! Elvileg 200m kell lefutni 13 perc körül. És a kondi teremben kell függeszkedni időre. felülni, meg fekvőtámasz. Gyakorlatilag felvesznek,ha nem vagy nagyon-nagyon kövér vagy vékonyka.Pl 50kiló, vagy 130 felett. Jelenleg országos létszám stop van hatályban, de a leszerelő állomány(Nyugdíj, vagy megunta) a parancsnok engedélyezheti a pótlásukat.
2009. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Bocs 2000m. Melyik intézetbe akarsz jelentkezni?
2009. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igazából pest, heves, borsod, szabolcs, hajdu-bihar bármelyik intézete szóba jöhet.

Igen sajnos létszámstop van azt tudom!

Konkrétan nem tudod a fizikai adatait? Pl: mennyi fekvőtámasz kell mennyi idő alatt?, vagy meddig kell függeszkedni stb?

A 2000 m-re számítottam csak azt nem tudom pontosan mennyi idő alatt kell lefutni?! (Meg kicsit elbizonytalanodtam, mert a tűzoltó ismerősöm mikor fevételizett tűzoltósághoz 3200 kellett futnia. A rendészeti suliba is 2000 m kell azt tudom. És nem tudom, hogy itt 2000 vagy 3200 kell.)

Meg arról is eltérőek az infóim, hogy az egészségügyi előtt, után vagy a suliba kell teljesíteni a fizikait!?

2009. ápr. 17. 22:55
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
a katonai felvételin úgy volt hogy vért vettek reggel 8kor kb, utána minden orvosi és akkor délután 2-3 fele jött a fizikai felmérés.. Nem mintha bíztatni akarnálak, de ne arra számíts hogy kedvességből csak a végén vesznek vért hogy jobban bírd vagy ilyesmi. Ez persze nem is baj!
2009. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
A tűzoltóság, és a büntetés-végrehajtás ég és föld.A pszichikain ne bukj el. az a lényeg.Ha több vagy mint 50 kiló fel fognak venni. 6 éve vagyok a cégnél. ilyenről még nem hallottam, hogy ezért nem vettek volna fel valakit. Ne legyen a vérnyomásod sis értéke 140 felett. és nagy diopriás szemüveg is kizáró ok.a fővárosi bv-ben indulsz a legnagyobb eséllyel felvétel ügyben. itt magas a fluktuáció.
2009. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Az iskola ami elég húzós jogszabályok ,törvények alaki,stb 14 hetes.közben vannak tesi órák. tehát semmi gáz.Kőbányán van az országos suli.
2009. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értem és köszi!

A fizikai konkrétumait nem tudod?

2009. ápr. 17. 23:58
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak a börtön kommandóét tudom!2000m 11perc,70 másodperc függeszkedés,45 fekvőtámasz kopp-nyújt.50 felülés kéz tarkón térd érintés lapocka földet ér,60 kg fekvenyomás 25-ször.ezek a minimumok.
2009. ápr. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi, ilyen adatokra voltam kíváncsi!

Gondolom akkor a "sima" smasszeri felvételi könnyebb, mint a kommandós.

Azt mondod ezek a minimumok, tehát ha a minimumot megcsinálod akkor felvételt nyersz?

2009. ápr. 18. 10:50
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti.minimum egy évet smasszerként kell eltöltened,ezután kérelmet kell írnod szolgálati jegyen,hogy szeretnél kommandós lenni.ezt az osztályvezetődnek javasolnia kell,és ha van hely és a kommandosok oszt.vezetője is alkalmasnak talál.ami általában küzdősportban jártasság,vagy atlétikai eredmény.a fizikai csak a lobbizás ellen van azt muszáj teljesíteni, ha nem tudod akárhogy javasolhatnak nem kerülhetsz be.ja meg komoly személyiség teszt,és pszichikai vizsgálat.
2009. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!