Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégető edzésről szeretnék...

Darcy01 kérdése:

Zsírégető edzésről szeretnék kérdezni. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

A fő kérdésem az lenne, hogy kb. mennyi idővel étkezés után érdemes elvégezni a zsírégető edzést?

Azt olvastam egy oldalon, hogy ha kellő idő eltelik, akkor a zsír fog 'égni' és nem az az energia, amit az étkezéssel bevittem a szervezetembe.


Kb. 4-5 kg-tól szeretnék megszabadulni.

Kinek milyen tapasztalata van erről?


2011. aug. 29. 21:44
 1/3 TOMAtm ***** válasza:

na ez úgy működik h a tested energiát tartalékol a májban.ez a glikogénraktár.amikor edzel a glikogénraktáradat használod fel.ha kiürült akkor a szervezet más energiaforás után néz,ez az izomzatban tárolt fehérje és a zsir is lehet.

ha diétázol akkor a tested nem tudja feltölteni csak nagyon lassan a glikogénraktárát ezért folyamatosan emészti fel a tartalékait(optimális esetben a zsirpárnákat),ahoz h ne az izomzatod eméssze fel kellő mennyiségű fehérjét kell fogyasztanod,és igen,este is lefekvés előtt sem árt egy kis sovány túró.

2011. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 °:Amigo:° ***** válasza:

TOMAtm lényegében jól mondta. (kis pontatlanság van benne, de nem fontos)

Ami fontos:

Zsírégető edzés NEM LÉTEZIK !

2011. aug. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ellőttem már elmondták a dolgokat, ha bővebben utána akarsz nézni a dolgoknak Anita Bean - Modern Sporttáplálkozás.

Off

°:Amigo:° Felvilágosítalak, hogy igen is létezik zsírégető edzés ehhez kell egy tüzet rakni a tűz mellé kb 100 méterrel egy jó nagy zsírkupacot a kézbe egy nagy szívlapát és a két hely között sprinteket nyomni miközben hordjuk a zsírt a tűzre. Egy kis fantázia legyen már bennetek.

2011. aug. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!