Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik ember az erősebb? Aki...

Melyik ember az erősebb? Aki body buildingezik vagy aki erős fizikai munkát végez. Azt tudom hogy a testépítés is fizikai munka de én nem olyanra gondoltam.

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
Talán egy testépítő táplálkozása tisztább kihegyezettebb, a fizikai melósok zöme iszik meg cigizik! Szerintem a legjobb párosítás a fizikai melót végző nem ivó nem dohányzó testépítő aki tud eleget pihenni is és van pénze arra amit meg is kell enni...
2013. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
52%

Hálózat villanyszerelő voltam annó 4 napig, kissebb baki volt am :) igen volt ott 1-2 tag akinek 20on évesen 50es karja volt, teljes testsúllyal ment ott az edzés, oszlopra mászás, betonozás, kábeltömbök mozgatása... néha hiányzik is am a jó kis mozgás :) tegnap is 6 órát végig nyomtam megállás nélkül :) szvsz am a talán az egyik legextrémebb szakma és valószínűleg a legkeményebb is.

Ja igen, 2. nap úgy mentem haza a melóból, hogy az egész testembe izomláz volt, nyakamtól a talpamig és nagy dolog után is alig birtam kitörölni :D

2016. ápr. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
48%
ja volt aki pld egy tábla csokit úgy nyomott be mint egyesek a kis csokikat, meg legalább annyit kajáltam még én is akkoriban mint egy kutya!
2016. ápr. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12: Persze, én meg a vilnai csodarabbi vagyok. A kérdésre válaszolva: nekem az számít, ha mindkét srác leveszi a pólóját, és megmondom, hogy kinek királyabb az izomzata. Valaki kérdezte, ki a legokosabb? Az a PhD értekezése minőségén múlik:-). (És azon, hogy mikor lesz MTA tag:-D).
2016. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!