Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves fiúnak menzás kajával...

13 éves fiúnak menzás kajával szálkásítás?

Figyelt kérdés
170 centi vagyok, 68 kiló, szálkásítani szeretnék, mert a kívánt izom már megvan, mit és hogyan? Válaszokat előre is köszi
2011. szept. 3. 21:43
 1/4 anonim válasza:

kajálj normálisan

a menzás kaja egy fos,tocsog minden az olajban,a zsírban ... attól tuti nem fogsz szálkásodni

13l

2011. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tényleg nem a belepofázás miatt, de ha kevesebb mint hetven kilósan megvan a kívánt izommennyiség, akkor nem voltak nagyok az elvárásaid. :D

A menzás kaja diéta alatt felejtős, mint írták tele van zsírral, van hogy alig van benne fehérje, és általában ótvar szénhidrát van benne. Vigyél magaddal kaját, amúgyis sokszor kell enned, szálkásítás alatt legalább még egyszer kell kajálnod a suliban, vagy nagyon hamar eloszlik minden izmod.

2011. szept. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pedig ha megoldod, hogy mellette elég fehérjét vigyél be (pl. tápkieggel) és nem eszel többet, mint amit a szálkásító étrend megkíván, akkor tökmindegy mennyire olajos, energiadeficitben leszel, edzés mellett ég le a zsírod és kész. nyilván jobb a jó minőségű kaja, de abból élünk ami van.


68 kiló meg.. én 13 évesen mennyi lehettem? 45-55kg? :D azért ez az izom a korodhoz képest szerintem jó.

2011. szept. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 oyeacch ***** válasza:
68 kilósan megvan az izom, mi? Lófaszt van meg.
2011. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!