Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szégyen- nem szégyen, nem...

Szégyen- nem szégyen, nem tudok fekvőtámaszozni. Ezzel kapcsolatban pár kérdés?

Figyelt kérdés

Új suliba kerültem, és itt a tesi tanár fel szeretne mérni mindenkit mindenféle gyakorlatból. Felsorolta a fekvőtámaszt is, de sajnos én azt nem tudom megcsinálni. :S Az előző sulimban a tanár nem igazán foglalkozott ezzel, a lányoknak nem volt kötelező.


De most mit csináljak? Hogyan állhatnék neki, hogy sikerüljön legalább 5-10? Vagy hogyan tegyem a földre a kezemet, hogy könnyebb legyen?


Ilyenekre vagyok kíváncsi. Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)


14/l


2011. szept. 4. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

parancsolj olvasgasd és tanulmányozd én is ezt csinálom garantált fejlődést bár idő több kell hozzá és nem garantálom hogy holnapra kigyúrt mell izmod lessz..de ettől fog javulni és tudni fogod mit hogyan kell

2011. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tessék itt a szabályos fekvő nézegesd és hajrá

2011. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első két válaszadó végülis már megírta neked az orvosságot. Ehhez én annyit tennék hozzá, hogy én katonai felvételi előtt tologattam ezeket végig, és szép eredménnyel fel is vettek...és nem vagyok egy svájcinéger.... (175cm/60kg 21F )
2011. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Áh, nagyon szépen köszönöm! :))

Csütörtökig csak begyakorlok valamit. :)

Ment a zöld kéz.


De ha van még valami jó tippje valakinek, azt szívesen meghallgatom! :)

2011. szept. 4. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

én egyetlen szabályos fekvőtámaszt sem tudok megcsinálni, kipróbáltam. :/

most viszont megcsináltam az 1-es szintnek megfelelő sorozatot, de csak a könnyített verzióban, a térdemen támaszkodva.

kíváncsi leszek, mennyi idő alatt fogok tudni 10 szabályos fekvőtámaszt megcsinálni.

2011. szept. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy nekem is megy, hogy a térdemen támaszkodok, de azt tuti nem fogja a tanár elfogadni. xD Amúgy szerintem soha az életben nem fogok tudni egyetlen egy normális fekvőtámaszt csinálni. :D Főleg, hogy most tiszta izomláz a karom. :/
2011. szept. 4. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
van női fekvőtámasz, szerintem lányoktól azt kéri... az a könnyített, nálunk a lányoktól azt kérik csak mindig 16/f
2011. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem! :) Azt legalább normálisan meg tudom csinálni, és közeli értékben, mint amennyit kér.
2011. szept. 4. 15:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
jah és mindig melegíts be előtte nagyon fontos!
2011. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen-igen, meglesz. Köszönöm. :)
2011. szept. 5. 05:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!