Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet termeszetesen...

Hogyan lehet termeszetesen (hazilag) nagy izmokat es izmos testet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 11:38
 1/8 dirtboy ***** válasza:
mennyire házilag,felszerelés van???
2011. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nincs
2011. szept. 11. 11:58
 3/8 dirtboy ***** válasza:
akkor nem tudok segíteni,saját súlyos edzés nem az én asztalom de csak saját súlyos edzéstől ne várj nagy izmokat még akkor sem a ha az étrended teljesen jó
2011. szept. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Offthewall ***** válasza:

Istenem minden napra jut 1 10 éves géniusz, aki szerint konditerembe csak azért járnak emberek, mert túl sok a pénzük, mindent meg lehet otthon oldani, felszerelés nélkül. DE NEM MA :D Ennyi idősen semmit nem tudsz tenni az ügy érdekében mert nincs még meg valószínű olyan erős anabolikus hormonszinted(a növekedési hormont talán leszámítva) kezdj el kajakozni, vízilabdázni, vagy küzdősportolni, ezek adnak erőnlétet, és némi izmot is pakolhatsz fel. Kajálj mellé jól(nem pacal, meg ilyeneket, tömegnövelő étrend-> guglizd ezt ki)

aztán ha olyan 15 körül leszel, akkor kezdj el konditermi edzéseket végezni(ha csak addigra apuka nem rendez be 1et a pincétekbe, nekem az is megfelel nem akarlak rávenni a pénzköltésre :DDD) ha abszolút nem akarod elhúzni a hátsód otthonról, akkor vegyél ilyen húzóckodó tolóckodó fogantyút vagy nem tudom mi a neve, 3-4000 körül kapni. Csinálj húzódszkodást, tolodzkodást széles, és szűk fogással is. Vegyél/csináljatok még 1 szerelhető 1 kezes súlyzót, olyan 5-20 kiló között, ezzel tudsz majd bicepszezni, mellezni, tricepszezni, 1-2 gyakorlat hátra, vagy vállra is. Meg nyomd a fekvőket ezerrel. Ezt is szélesen, szűken is. Aztán nehezítheted, ha már olyan 60-70-et le tudsz nyomni szabályosan 1 huzamban, próbálkozhatsz az 1 kezessel. Lábra guggolás szűken, szélesen, kitörés, guggolás az esetlegesen vásárolt súlyzókkal... Hirtelen ezek jutottak eszembe. Tehát magyarul a legalapabb otthoni edzéshez is aminek lehet némi eredménye kell legalább 1 kezes súlyzó, jó esetben 1 rendes rúd, súlyokkal, meg 1 fekvenyomó pad. És ajtóra szerelhető húzóckodó. Ha ezeket nem tudjátok megoldani, akkor annyi fekvőt amennyit csak tudsz erőlködj ki minden 2. nap mondjuk, meg hasprést, de ebből több száz darabnak is elég kevés látszata lesz 1 idő után, eleinte talán észrevehető lesu.

2011. szept. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt

amuhy hany eves vagy?

en 14

2011. szept. 11. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajzolsz magadnak...
2011. szept. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Offthewall ***** válasza:
A neved alapján vagy 12, vagy 13 éves vagy... Most én magyarázzam el neked a saját korod?:DD Amúgy 18 de hogy jött ez most ide :D
2011. szept. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
13 elmultam es azert montam 14 et
2011. szept. 11. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!