Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rossz a tartásom nagyon!...

Rossz a tartásom nagyon! Milyen torna javítana rajta?

Figyelt kérdés
Folyamatosan görnyedek... Amikor meglátom magam oldalról fényképeken, vagy akár a tükörben, elszörnyedek. Előre fele áll egy kicsit a nyakam, a vállaim is fel-előre vannak húzva, hasam kinyomva. Ha kihúzom magam, akkor állítom, hogy olyan mintha másik alakom lenne, olyankor szép lapos rögtön a hasam, és kecses a nyakam. Már mondták is, hogy gyengék a gerincem tartóizmai, erősíteni kellene, és akkor megszűnne a probléma. Milyen gyakorlatok jók erre?
2011. szept. 18. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, gerincferdülésem van. Rendszeresen edzenem kell ,hogy egyenesen járjak, és ne fájjon. Húzodzkodni szoktam itthon rúdon, Bp-n meg focikapun. De hátra az úszás nagyon jó, csak az pénzbe kerül.
2011. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
háton úszás+hátizom torna (én rubint réka:napi 20perc önmagadért-ra szoktam tornázni. hát-kar-láb izom van benne)
2011. szept. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


Nekem segítettek, 1-2 havonta írnak fel nyújtó-erősítő gyakorlatokat, amit naponta végezve beállítják a helyes tartást.


Nekem rendeszeresen térdfájásom volt, doki lúdtalpbetétet adott rendszeresen. Itt azonban kisilabizálták, hogy a medencecsontom előre van dőlve, emiatt el volt cseszve az egyensúlyi pontom és emiatt volt a lúdtalp és az egyenetlen terhelés a térdizületemre. 2 hónapig csináltam a gyakorlatokat és teljesen helyrejöttem. Az életminőségem több nagyságrendet javult, mindenkinek ajánlani tudom.

(10.000 per konzultáció, de bőőőőőőőőőven megéri a fájdalommentesség)

2011. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gerinctorna,úszás,kettlebell edzések jók rá.
2011. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!