Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha hetente kétszer eljárok...

Ha hetente kétszer eljárok edzeni (aeribic szerű) az ér valamit? Lesz látványos változás vagy ez nagyon kevés. Ülő munkát végzek + kaptam hormon injekciókat, ezért felszaladt egy 3-4 kg.

Figyelt kérdés
Ettől szeretnék megszabadulni. A vacsorákat próbálom csökkenteni és most kezdtem el a tornát is, hamarabb nem tudtam (hasi műtét miatt).
2011. szept. 20. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:

A semmitől egyértelműen jobb. Neten számold ki, mennyi a szükséges táplálékbeviteled a zsírégetéshez és annyit egyél naponta. Este, lefekvés előtt hanyagold a szénhidrátot inkább egyél valami hosszabb felszívódású fehérjeforrást, mint pl túró.

Sok sikert kívánok a célod elérédéhez!

2011. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kickboxaerobic pl nagyon jó és alaz , egy két táplálkozási szabályt nem hülyeség betartani . És igen van hatása
2011. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha heti 2x1 órád van mozgásra akkor nem árt valami nagy intenzitású edzés például kettlebell.
2011. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

az egyik nagy intenzitású; intervall :)

köszönöm a válaszokat!

2011. szept. 21. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem heti 2 x 1 óra aerobic ami mondom kickboxos és normális intenzitású azért az nem egy rossz dolog amellé már tényleg egy kis étrend kell azt cső . Kettlebel am. is tudni kell dolgozni aminek tapasztalata szerintem nem áll rendelkezésére a kérdezőnek ezáltal veszélyes , meg én úgy tudom az egy nagyon erős erősitő és izmositó gyakorlat nem a fogyás a célja . Ha tévednék javíts ki .
2011. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de egyébként számit még nem , kor genetika
2011. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!