Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejfehérje allergia mellett...

Tejfehérje allergia mellett jó a Whey best vagy inkább power proteint vegyek (szója)?

Figyelt kérdés

esetleg tojásfehérje por? de azt nemtom milyen árba van


melyik éri meg a legjobban?


2011. szept. 28. 17:00
 1/7 A kérdező kommentje:
És reklám:
2011. szept. 28. 17:00
 2/7 anonim ***** válasza:

én a builder.hu webshop részén a 100%whey protein termék alatt kérdeztem, hogy tejcukor érzékenyeknek mennyire ajánlják a terméket. nos, ajánlottak mást helyette.


A) kérdezd meg Te is ott, ők tudják leginkább miből van stb.

B) más terméket ajánlanak úgyis, és akkor szója vagy tojás fehérje por lesz, itt mérlegeld: a szója egy takarmány növény.. én azt szoktam mondani, hogy igazából még nem bizonyították káros hatását. ha meg 0,5-1 évig szója fehérjét fogyasztanál, egyszerűen nem lehet mellékhatása. ha van bármi is, esetleg, az nagy mennyiségben, hosszú idő után jelentkezhet. most ilyen témájú írásokra, előadásokra nem hivatkoznék, de lehet keresgélni.

2011. szept. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
esetleg testépítő tojásrúd?
2011. szept. 30. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:

akikkel beszélek testépítők nem fogyasztanak tojásrudat.


sima kajának ott a csirkemell, sima tojás stb. kiegészítőnek pedig turmix mert az gyors felszívódású, meg mert nem tudnak több szilárd ételt letömni magukba.

a tojásrúd se nem gyors felszívódású, se nem csúszik le a torkodon. de ettől még ehetsz, de más lesz mint az edzés utáni turmix "hatása".

2011. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ahha, tudsz segíteni 1-2 dologban, ha írok privátot?
2011. szept. 30. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
előbb írd meg, aztán meglátjuk.
2011. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már megírtam
2011. szept. 30. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!