Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportolási lehetőséget...

Milyen sportolási lehetőséget ajánlanátok Miskolcon vagy Edelényben?

Figyelt kérdés
Edelényi vagyok, de Miskolcra járok iskolába, így oda is eljárnék valamit sportolni szívesen. 17 éves vagyok, és nagyon hiányzik az életemből valamilyen mozgás. Az itthoni torna vagy a futás jó és néhanapján csinálom is, de sajnos elég lusta vagyok hozzá és már unalmasok. Viszont ha valahova beiratkoznék, vagy nagyobb közösségbe járnék, meglenne a húzóerő. Nem vagyok túl atlétikus és elég béna is ráadásul, de valamit nagyon jó lenne már komolyan csinálni. A pénz is számít persze. Olyan kellene ami azért kifizethető áron van, mivel nem korlátlan a pénztárcám mélysége sem. Várom az ajánlatokat^^
2011. okt. 1. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Jiu Jitsu.
2011. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a választ, de valami kevésbé ön és közveszélyes dologra gondoltam, bár nem rossz^^

Valami más esetleg?

2011. okt. 2. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!