Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ha csinálnék...

Szerintetek ha csinálnék edzésblogot, lenne érdeklődés?

Figyelt kérdés

Egy új, minimalista edzésmódszeren dolgozom, ami az alapoktól indít, és a célja az extrém fizikum és izomzat elérése. Szerintetek ha a folyamatot és a tevékenységeimet edzésblogba írnám, lenne rá érdeklődés, sokan olvasnák?

Szeretnék segíteni az edzeni vágyóknak, akik nem tudják, hogyan s miként.


2011. okt. 9. 15:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Az edzésblogomat megtaláljátok a savagewarrior.blog.hu linken. Remélem sikerül mindegyikőtöknek hasznos információkat adni, és örömötöket lelitek benne!

Köszönöm a megtisztelő érdeklődést!

2011. okt. 9. 19:12
 12/18 anonim ***** válasza:

Bárki írhat blogot, de nem mindenkinek érdemes. Én csak akkor olvasok egy blogot, ha értékes, vagy szórakoztató. Úgyhogy ha jó blogot akarsz csinálni, akkor azt tudom javasolni, hogy amít írsz, az legyen eredeti, és hiteles.


nincs szükség arra, hogy bemásolj egy könyvet, vagy olyanokról posztolj, amiről egy tonna info van a neten. Az edzésblogok sajna ebbe szoktak fordulni.

2011. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hogy egy kritikát is mondjak, szerintem miért nem fogom olvasni a blogodat:


1. Nincs benne értékes info

2. létezik már ilyen blog, minőségibben (szerintem) kivitelezve (vagyis: nem vagy eredeti)

3. bocsi, de szarul írsz. túl hosszúak a posztjaid, unalmasak. el kéne döntened, hogy blogot akarsz, vagy az emlékirataidnak álltál neki. A szöveg tördelése... bazz, inkább el sem kezdem olvasni, annyira taszító. De még ezeken is túltenné magát az ember, ha legalább poénos, elgondoltató lenne. de nem az.


4. Hiteltelen vagy. tudod, egy kép többet mond, mint 1000 szó...


Javaslom okulásként Seth Godin Hab a tortillán c. könyvét elolvasásra...

2011. okt. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves legutóbbi válaszoló, természetesen elfogadom és maximálisan megértem a kritikád, azonban nem minden pontjával értek egyet.

Egyrészt MÉG nincs benne értékes infó, hiszen miért is lenne, most kezdtem el, még semmi nincs benne a lényegi részekből, ez még csak az alapozás.

Nem is arra hajtok, hogy eredeti legyen, hanem arra, hogy ha valakit konkrétan az én edzésmódszerem érdekel (sokan kifejezték már ezt az igényüket), az követhesse és tudjon róla kérdezni.

Sosem volt célom a szórakoztatása, amikor edzésről beszélek. Sokan valóban azért írnak blogot, hogy megmutassák, milyen szórakoztató megjegyzésekkel tudják teletűzdelni azt a tényt, hogy lábedzést csináltak aznap, de én nem erre hajtok. Az egyetlen célom, hogy egy hatékony edzésmódszert leírva segítsek és fórum teremtsek ezzel azoknak, akik kérdezni akarnak. Nem is akarok azoknak kedvezni, akik csak a poénok miatt olvasnak el egy edzésblogot. Ahogy Te is mondtad, arra ott van a többi blog.

Valóban, a tördelésen és a külalakon még nagyon sokat kell dolgoznom, köszönöm, hogy figyelmeztettél! Azonban megint csak azt tudom mondani, hogy akiket már ez távol tart az edzéstől, azokkal nem is kívánok foglalkozni.


Köszönöm az építő kritikát és a válaszokat!

2011. okt. 9. 23:39
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja, igen, képek nincsenek, de majd lesznek, amint lesz miről képet közölnöm. De az eddig közölt szövegekhez nincs értelme képet tenni, semmi jelentősége.
2011. okt. 9. 23:41
 16/18 A kérdező kommentje:
valamint ne is haragudj, de ha állítólag neki se álltál igazán olvasni, mert annyira taszított a tördelés, mi alapján döntötted el, hogy nincs benne hasznos infó? Kérlek, hogy a jövőben csak arról alkoss átfogó véleményt, amihez vetted a fáradságot, hogy megismerd!
2011. okt. 9. 23:43
 17/18 balazs00xx ***** válasza:
talán:P
2011. okt. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nőies válasz. :) Tetszik.
2011. okt. 11. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!