Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnatok ajanlani egy hatasos...

Tudnatok ajanlani egy hatasos es jo edzestervet a fegyencedzeshez?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Már mióta kérdezősködsz a fegyencedzésről? 1 hónap? Vagy több?

Hány kérdést tettél fel eddig ezzel kapcsolatban? 10? Vagy több?

El kellene kezdeni valamit!

Amúgy meg van a könyvben is edzésterv.

2011. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, nem kifigurázni akarlak, csak felvilágosítani, de a kérdésed olyan szintű, mintha azt kérdezted volna, hogy "Vettem egy fekvenyomó padot, szerintetek milyen fekvenyomó padot vegyek hozzá?". A könyv egyetlen, komplett, részletes edzésprogram leírása. Azt javaslom, hogy olvasd el (még) egy-kétszer, de nagyon figyelmesen, és minden részt, ne csak azt, amit első ránézésre fontosnak tartasz!
2011. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ok en nem haragszom igezazd van

csak nemtom hogy hogyan kezdhjem el jol mert sokmindenki jnlott progrmokat nem tom melyiket valasszam

de kösz

2011. okt. 14. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Van két blog, ami foglalkozik a Fegyencedzéssel, az egyik a mesterhatos.blog.hu, a másik a savagewarrior.blog.hu. Az előbbi srác már régóta írja a blogot, és bár egyik bejegyzését sem olvastam el alaposan, de elég jónak találom első ránézésre, és az első, abszolút kezdő edzéstől naplóz bejegyzéseket. Az utóbbi az én blogom, mindössze egy hete kezdtem írni, de én is az alapoktól kezdem, és kicsit terjengősen írom, de viszonylag sok instrukcióval. Persze még rengeteg forrás lehetséges lenne, de mások tapasztalatai nagyon sokat tudnak segíteni, és ezeken a blogokon biztosan el tudsz indulni.

Sok sikert kívánok az erő megszerzéséhez!

2011. okt. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm !!! remelem sikerul!! :)
2011. okt. 15. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!