Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elhiszitek ilyen adatok...

Elhiszitek ilyen adatok mellett, hogy el vagyok hízva?

Figyelt kérdés
170-172 cm vagyok nagyjából, emellé társul 62-63 kg. fiú vagyok, 16 éves. a bmi-m 21, normális testalkat közé tartozom elvileg, csakhogy ez nem így van, pedig sportolok és elég egészségesen is táplálkozom (hús,zöldség,gyümölcs,kevés pékáru és ha mégis akkor nem fehér lisztes). futok,focizok,újabban szoktam fekvőtámaszozni-hasazni és súlyzózni is (1kezes).
2011. okt. 13. 22:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem, de linkelhetnél egy képet.
2011. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Akkor te egy tipikus skinnyfat lehetsz.

Mivel nagyon sok zsír azért mégse lehet rajtad, a helyedben elkezdenék konditerembe járni, és tömeget növelni.

2011. okt. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
totál hájas lehetsz....XD
2011. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

este már mentem aludni de most tudok képet tenni.

az 1. képen azért van furán a kezem mert hozzám képest az szerintem izmos

egyébként ha befeszítem a hasam akkor érezhetőek a kockák meg nagyon picit látni is.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 14. 14:13
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy elhízva, csak magas a testzsírod. Tanácsom továbbra is ua.
2011. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Aerob + diéta és már el is tűnt a zsírod. És nem vagy elhízva. De ő, na ő el van hízva: [link]
2011. okt. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én elhiszem.
2011. okt. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Igen elhiszem le kell fogyni van kedved velem fogyni?
2011. okt. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 balazs00xx ***** válasza:

JÁRJ EL KONDI TEREMBE !! pont ideális vagy most hozzá korban is.. pár év edzés után über leszel ; ) hidd el

csak koxhoz ne nyúlj elbasz mindent hidd el !!!

fehérje , sok husi zödség gyümölcs és mégtöbb edzés: )

üdv

DON

2011. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló vagy mint én azzal a különbséggel, hogy nekem gyengém az izomzatom de ugyanúgy a súlyom alapján ( és ruhában totál átlagos vagy kicsit vékonyabbnak tűnők a gyengébb izomzat miatt, viszont zsírban kb hasonló mint te kb ugyanannyit meg tudok markolni az egyes testrészeken. Ez azt jelenti hogy magas a testzsírszázalék.. én ezt már nagyjából ledolgoztam, amit korábban írtak diéta és aerob segítségével így vagyok most 179cm 68 kg, de a gyengébb izomzatom miatt rájöttem hogy nekem erősítenem kell mindenképp, csak remélhetőleg így más összetételben jönnek majd rám a kilók, nem leszek olyan zsíros mintha kihagytam volna a diétát. Te szerencsés vagy mert a képek alapján a ideálisnak tűnik az izomzatod, csak el van rejtve a zsírpárnák alá, két lehetőséged van: egy AEROB+ DIÉTA megszabadít a zsírtól és a felépíted alapján jó külsőd lesz, vagy ha izmosabb szeretnél lenni nekiállsz edzeni, tömegelni, felszedsz pár kiló izmot, vele még némi zsírt is persze, aztán a DIÉTA+AEROB és leadod vele a felesleget, és izmosabb leszel.
2011. okt. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!