Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A tulsulyos emberek erősebbek...

A tulsulyos emberek erősebbek a vékonyabb testalkatu embereknél?

Figyelt kérdés
2011. okt. 16. 11:11
 1/10 A kérdező kommentje:
ugyértem hogya tulysulyos az elvan hizva nem izmos és egyiksem sportol csak tesi ora és mühelybe vmi munka
2011. okt. 16. 11:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen logika alapján lennének erösebbek? AZ erösség annyit jelent, hogy izmos valaki, aki hájas, az nem lehet erös.
2011. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Nem erősebb, a nagy testsúly, vagy inkább a zsírtömeg egyáltalán nem teszi erőssé az embert, inkább lelassítja, legyengíti. De ha mondjuk nagy a testtömeg, de azt zsír helyett izom teszi ki, akkor erősebb az ember.
2011. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Alapvetően az izomzat határozza meg ezt. Amúgy az endomorf emberek általában erősebbek egy ektomorfnál.
2011. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

azért, mert az erőt farönkhordásban mérjük. aki eleve mondjuk 2X akkora tömegű mint én, annak megvan a mindennapi izom edzés, bizonyos szempontból erősebb lehet.

a valóság viszont, és ahogy én nézem az erőt az, hogy mindkettőt leütöm gond nélkül, és mivel én maradok talpon, én vagyok az erősebb. de leírtam a másik nézetet is, miért lehet "erősebb" aki nagyobb darab a zsírjával.

2011. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dag ***** válasza:
Én 60 kg vagyok, és 100 kg-al mellezek, szériában! A 120 kg-ba kétszer bele nyomtam! Volt egy két, izmosabb emberke aki ezt nem csinálta utánam!:)
2011. okt. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 cynic ***** válasza:
és mennyivel guggolsz, uccsó? :D
2011. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A guggolásra én is kíváncsi lennék. :D
2011. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dag ***** válasza:
Nem sokkal! 50 kg-a-!az nekem nem megy sokkal, hiába erőltettem, kicsit magas is vagyok! 195!
2011. okt. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Milyen logika alapján lennének erösebbek? AZ erösség annyit jelent, hogy izmos valaki, aki hájas, az nem lehet erös."


A háj alatt is lehet/van izom! Vegyük példának a szumósokat, úgy néz ki a legtöbb mint egy bödön zsír, mégis nagy erővel rendelkeznek! Vagy vegyük az old time strongmaneket! Volt közöttük egy csomó aki csupa háj volt mégis 1 kézzel mázsákat mozgattak meg. Sőt, elég a mai erőemelőket megnézni, köztük is van egy csomó tehén.

2011. okt. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!