Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétázom, fogyni akarok de ez...

Diétázom, fogyni akarok de ez a hétvégém (megint. ) eléggé el lett cseszve, most megint megfeszülhetek, mint a hülye?

Figyelt kérdés
2 szülinap volt ünnepelve itthon, pénteken ivás is volt, tegnap meg ma az ünnepléssel járó csoki-torta-kalács stb. jó nem mentség meg mittudomén, de azért meg is kívánom. na mondjuk nem olyan hűdeszigorú mg-kre kiszámolt diétám van, csak egészségesen (próbálok) étkezni, meg sportolok, de ezt kívántam. most jópár fölösleges kcal-t bevittem gondolom, ezt "jó" lesz megint ledolgozni...
2011. okt. 16. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha néha becsúszik egy ilyen szerintem nem baj, az már annál inkább, ha bűntudatod van miatta, ha tényleg normális az étrended nem ezen fog múlni a világvége csak, ha rendszeressé válik.
2011. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a kérdésed?


Amúgy egy-egy ilyen félrezabálás nem olyan baj, de megéri, ha ilyen bűntudatod lesz utána???

2011. okt. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne szidd már magad, vedd lazán :) Ilyen voltam én is míg diétáztam, de az "utolsó fázis" jó volt, azt élveztem, nem paráztam minden szaron. Néha muszáj enni egy jót, utána csak még jobb érzés egészségesen élni. Meg most gondolj már bele, élsz mondjuk 90 évet (ha nem üt el egy busz :D). 90 év az kb. 32.850 nap, ebből te elcsesztél 3-at.. ugye érzed?


Folytass mindent, AKARD, és ne aggódj már, rohadt jól fogsz kinézni. hajrá :)

2011. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!