Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Létezik Budapesten ingyenes...

Létezik Budapesten ingyenes tánctanfolyam?

Figyelt kérdés
Pl.egyetemeken,vagy középsulikban nem tartanak ilyeneket?
2011. okt. 16. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

26 éves fiú vagyok, hétvégén indítok egy ingyenes tanfolyamot. Csak neked.

Feltéve, ha lány vagy és nálam legalább 1 nappal fiatalabb :D

2011. okt. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hol élsz Te?

Gondolod, hogy van rajtad kívül más is, aki fizeti a fűtés-világítás költségét, és még tanít is ingyen? Ilyen feltételek mellett legalább 100 lány fog jelentkezni, ahhoz pedig már megfelelő nagyságú termet is kell bérelned a saját pénzeden!!!


Ha pedig csak ismerkedni akarsz, akkor a kérdésedet a partner-keresőbe tedd fel!!!!

2011. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Másodiknak: nem kell ilyen bunkón lehurrogni,igenis hallottam már olyanról,hogy fősulin volt ingyenes tanfolyam,csak már nem tom melyiken.Gondolom ott az iskola fizette a tanárt. Nem magáncégre gondoltam nyilván!! :S

Első: kár a gőzért,van pasim.De azért kösz. :)


Továbbra is várok értelmes és segítőkész válaszokat azoktól,akik érdemben tudnak segíteni! köszönöm! :)

Egy csóró egyetemista csajszi :)

2011. okt. 17. 19:04
 4/4 anonim válasza:

[link]


Kortárs tánc Juhos Istvánnal (Putto) ingyenesen

Balett Akadémia Budapest

Budapest 1021 Tárogató út 2-4

kedd-csütörtök 10:00 -11:30

2015. febr. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!