Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » ****Lefogytam. Csak egy a...

****Lefogytam. Csak egy a gond. (lent), HOGYAN tudnék változtatni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a 90 napossal lefogytam, csakhogy sokkal többet a felső, mint az alsótestemről. Fiú révén elég előnytelen, és kondizással, tömegnöveléssel próbálom kompenzálni az aránytalanságomat. Mit tudnék tenni konkrétan, hogy az alsótestemet lefogyasszam???
2011. okt. 19. 19:38
 1/7 dirtboy ***** válasza:

folytatni a diétát még az is el nem éri a kívánt méretet,kinézetet.

ha utána túl vékony leszel akkor pedig precízen beállított tömegnövelő étrend és kondival fel szedhetsz egy kis izmot hogy jól nézz ki.

2011. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barátom, miért csodálkozol, ha a hülye p_csák diétáját csinálod, akkor úgy is fogsz kinézni, mint egy p_csa.
2011. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el DIÉTÁZNI, ne ezt a hülyeséget csináld.... utána szépen elkezdheted visszaépíteni az izmaidat.
2011. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem izomból sokat fogytál
2011. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"90 napossal lefogytam"


debüdösvagy válasza: "szerintem izomból sokat fogytál"


"barátom, miért csodálkozol, ha a hülye p_csák diétáját csinálod, akkor úgy is fogsz kinézni, mint egy p_csa."


Ebben a 3 mondatban minden benne volt... :-D

2011. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na igen 90 napos diétába amit alkalmaztál ( gondolom nem is diéta hanem fogyókúra de mind1... ) Biztos említették, hogy tskg/3-4g fehérjét kéne enni. Napi 6-8 x étkezni, lassú és gyors felszívódású kajákat precízen alkalmazni stb...

Ha nem, akkor tömegnövelés és diéta, de nem a 90 napos lószar...

Egyébként hogy vigasztaljalak jobban kib@sztál magaddal mintha semmit se csináltál volna.

2011. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Konkrétan ez már 3 éve történt... De még mindig tart...

Most amúgy is járok kondizni, gondolom, majd valamikor szépen kiizmosodok fent is, és az ellensúlyozza az alsó részt. Plusz, ha még kardiózok is mellette, akkor az is formásít.

2011. okt. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!