Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Ha egyik nap...

Melyik a jobb? Ha egyik nap mell-bicepszezek, és másik nap hát-váll-tricepszezek, vagy ha egyik nap mell-váll-tripeszezek, és másik nap bicepsz-hátazok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

kedves mr lakatos, úgy lenne jó, ha


combfeszító-tricepsz

combhajlító-bicepsz

mell-váll

hát-vádli

2011. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 dirtboy ***** válasza:

a bicepsz hát kizárt hogy jó.

van valami oka annak hogy ezt így össze akarod zsúfolni?

2011. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mi ez a mr lakatos? :D amúgy én most úgy csinálom h hétfő:mell-bicepsz kedd: hát-váll-tricepsz csüt. hétfővel ua. péntek: keddel ua. és persze minden nap hasazás, lábra meg nem gyúrok, inkább futok, vagy focizok
2011. okt. 21. 20:19
 4/16 dirtboy ***** válasza:

na, látod? ezért írta az első azt hogy lakatos, mert tipikus cigány edzés az olyan amiben nincs láb csak felsőtest.

én mára már leszarom,válaszolok a kérdésre és kész de én sem csipázom az olyanokat akiknek nincs lábedzésük csak a felsőtest a menő.

2011. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem is kell lábazni, az a csajoknak való, nem igaz?
2011. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
megint nem a kérdésre kaptam választ ... jó vegyük úgy mindennap 3órát lábazok, és most visszatérve az eredeti kérdésre, akkor melyik a jobb?
2011. okt. 21. 20:49
 7/16 dirtboy ***** válasza:

én sem kaptam még választ a kérdésemre, mégpedig hogy miért akarod így össze zsúfolni?

nem tudom hogy te hogy edzed a hátad de én a hát edzés után lemegyek omegába nem hogy még akkor kezdjek egy másik izomcsoportot.

hátat csak egyedül edzenék,nem raknák be hozzá másik izomcsoportot.egyébként is jó nagy felület a hát, elég sok izommal az bőven elég egy napra.

2011. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
ja tényleg bocs nem válaszoltam. hát jah lehet igazad van, bár ez típustól is függ, meg a gyakorlatok mennyiségétől. ahova járok edzeni, ott azért jó sok nagyobb darab gyurma van :D azt ők mell-bicepszet vonják egybe.. a hátat viszont jó kérdés.. én 3hátat 3 vállat szoktam, rendesen erősített eddig. :D csak pl. a bicepsz-háton gondolkoztam, mivel ha hátazok az ugye megy bicepszre kisebb részt, azt mellé még bicepsz, attól lehet jobban bedurrana a karom, mintha mell után csinálnám :D
2011. okt. 21. 21:05
 9/16 dirtboy ***** válasza:

azt vágom hogy hát után nem fáradt a bicepsz de a bicepszhez kell valamilyen szinten a hát is mert az tart stabilan bicepszezés közben.

ha fáradt a hátad akkor nem fogsz tudni stabilan és szabályosan bicepszezni hanem rángatod majd a súlyt mert nem bírja a derekad megtartani.

amiről beszélek az az hogy próbálj majd meg rúddal felemelni 30kilót,az gondolom menni fog szabályosan.

utána próbálj meg felemelni /nem tudom milyen erős vagy de mondjuk/ 45-50kilót.

na ennél már tuti hogy a derekadat előre fogod nyomni és nem fogod bírni megtartani az egyenes függőleges hátat még úgy sem hogy kilépsz az egyik lábaddal.

ez azért van mert gyenge a hátad hozzá,hiába bírja a bicepszed a nagyobb súlyt ha a hátad nem bír ellentartani a gyakorlatközben.

2011. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
45-50kg.. biztos nem, még csak most kezdtem nyáron, úgyhogy még nem csinálom nagy súllyal ezeket a gyakorlatokat
2011. okt. 21. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!