Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizáshoz milyen izomtömeg...

Kondizáshoz milyen izomtömeg növelőt ajánlotok, és hogyan kell ezeket alkalmazni?

Figyelt kérdés
Van valami káros hatásuk, mellékhatás?
2011. okt. 22. 16:10
 1/6 dirtboy ***** válasza:
100%

nincs káros mellék hatásuk,viszont mivel táplálékKIEGÉSZÍTŐK így a tömegnövelők csak tömegnövelő étrend mellet érdemes használni ha azt karod hogy fejlődés is legyen tőle és ne csak kiszard.


dirt

2011. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 cynic ***** válasza:
75%

a zöld jumbó jó lesz neked szerintem, hacsak nem vagy nagyon hízós alkat.

hogy kell alkalmazni? hát vízzel felrázod oszt megiszod. ilyen eccerű'.

2011. okt. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
étrend, edzés, edzés után tömegnövelő. így van értelme.
2011. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

nincs káros mellékhatásuk, ezen jót nevettem.

7 év edzés után hazavágták a vese és májfunkcióimat is. a kreatinin szintem a véremben brutális, a májenzimek el vanank szállva, magas a véralbuminom is. Mindez egyetlen proteinportól, amit 3 évig szedtem.

Ha van eszed, leállsz velük vagy ki sem próbálod, én jogász vagyok, és tudom, hogy Magyarországon jogilag ezeket senki nem vizsgálja be. Mondjam még?

2011. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cynic ***** válasza:
mit szedtél uccsó?
2011. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:

21:30

te valami nem tudom mi a szart szedtél de el sem tudom képzelni hogy milyen anyag lehetne egy táplálék kiegészítőben amitől ilyen baja lehetne valakinek mint amit te írtál.

még ha nincs is itt bevizsgálva akkor is elég képtelenség hogy a tápkiegtől lenne.

arról nem is beszélve hogy ha tényleg attól lenne akkor másnak is lenne tőle ilyen problémája nem csak neked.

akiknek nem testépítés a hobbijuk hanem csak szimplán egészségesen élni minden káros anyag nélkül ők is használnak tápkieget.

vannak orvosok /még ugyan nem sokan de vannak/ akik sovány embereknek ajánlják a táplálékkiegészítőket.

ha ők ajánlják akkor bizonyára már készült róluk laborvizsgálat, másként nem ajánlhatnák.

szerintem egy orvos véleménye üti a jogászét már ne is haragudj.


dirt

2011. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!