Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használ az elektromos izom...

Használ az elektromos izom stimulátor?

Figyelt kérdés
Tapaszok amit magadra ragasztasz, és rángatja az izmaid - összehúzódásra készteti. Valakinek használt? Tapasztalat?
2011. okt. 28. 23:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom lefeküdtem a röhögéstől "Electro man".

Annak van igaza aki azt mondja hogy nem használ izomépítésben semmit, vagyis használhatna de olyan mértékű sokkolásnak nem örülne a szíved,valamint regeneráció elősegítésére és kényelmi masszírozó hatása miatt egy olcsóbbat ha nagyon nagy szükségét látod érdemes venni, bár sokkal jobb regeneráló technikák is vannak...de a kérdésedre adva a választ LEHÚZÁS.

2011. nov. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha te lusta vagy egy kicsit edzeni akkor dobd ki a pénzed ilyen sz@rokra. Én azért kezdtem el edzeni mert szeretek mindent kiadni magamból pl: ha már az utolsót már alig bírom kinyomni de megszenvedve bár de kinyomom. És azóta óriási mértékben izmosodtam és a fegyenc edzés és a rendes gyúrás kombinálásával iszonyatosan erősödtem. Véleményem szerint semmit nem ér. Azért készítenek ezek a pénzmániás állatok ilyen sz@rtsem érő cuccokat hogy az ilyen lusta,tunya emberekből mint (már bocs) kedves kérdező te vagy. Ha te testi megterhelés nélkül vársz eredményt akkor csak várj és maradj kis sehogy sem kinéző embereke.
2013. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Denied válasza:

Sziasztok!

Én egy Őszinte véleményt Írok :) Elég sokmindent kipróbáltam stb :) e téren :) Ami tényleg Bevált :)

Kreatin PH-x hozzá egy Hatalmas Jumbo :) ezen kombinációval edzettem és ettem mint egy majom :) 1 hónapnyi tényleg kőkemény edzés eredményeképp Kezdésből Fekve 50 KG-t nyomtam ki 1 hónap után heti 4 edzéssel ez a Duplájára nőtt és 100 KG-t tudtam 5* kinyomni. És E mellett elég Durván piáltam és Cigarettáztam ami pont Belevág a dolgokba mivel a Kreatin Víz megkötő az alkohol Víz elvonó :) Haveromtól még kaptam pár szem Danabolt is De az már nem volt a legjobb Főleg pia mellett teljesen elveszítettem néha az eszem nem voltam tisztában az erőmmel és visszaéltem vele így utólag belegondolva Szégyenlem is magam bár annyit megjegyeznék, hogy mindig a nagyobbat ütöttem szét és meg is érdemelték mert a kissebbeket sanyargatták :)


de lépnyegtelen... Most anyumnak vettem Ilyen Elektromos Izom Stimulátort Mivel rokkant neki az izmaihoz tökéletes enyhíti a fájdalmat én is kiprobáltam Kreatin mellett Igaz a Munkahelyemen 68 96 118 136 KG-s Konzolokat kell mozgatni de ahogfy kipróbáltam ezt észrevenni egy pici növekedést :) egy kis pluszt de nem jelentős és kb betudható a Kreatin többletnek ami a szervezetembe jut :)


Viszont Ha Szép Formás Izmokat szeretne az ember azért bizony keményen meg kell dolgozni Ebbe az egyben legalább nincs csalás:) bár használhatsz Szereket amik fokozzák a teljesítményedet amivel elég durván megerőlteted magad és egy 3 4 napos Izomlázad lesz na akkor megdolgoztattad az izmodat és fejlődsz :) Bár nekem elég jó Genetikám is van elkezdek edzegetni Elég hamar fejlődöm egy bizonyos Szintig Ami után kicsit belassul viszont nem áll le a fejlőds csak mindig egyre nehezebb súlyt kell megemelni :) és persze jól:)


Remélem nem oltogatást kapok a véleményem Írtam le Jelenleg is tesztelem de nem ad olyan eredményt mint az eddig legjobban bevált technika (Edzés)


Üdv!

2019. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!