Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zumbától lehet fogyni?

Zumbától lehet fogyni?

Figyelt kérdés
ha heti 1x járok zumbázni és mellette heti 1x elmegyek konditerembe akkor van esély fogyásra? 18/L

2011. nov. 9. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

gugliba-kalóriadeficit fogalma

az edzéssel meg kalóriát lehet égetni,de ez nem feltétlenül jelenti azt,hogy fogyni is fogsz tőle.

értelem szerűen ha több a bevitt kalória,mint amennyi kell a testnek,akkor hízni fogsz,ha sportolsz,ha nem.

2011. nov. 10. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
egyszer voltam az oxygen wellnessbe a 13. kerületbe és az jó helynek tűnt. ott nem tudjátok hogy mennyi a személyi edzés?
2011. nov. 10. 09:32
 13/16 anonim ***** válasza:
ott van a honlapjukon az árlista. 4500 ft.
2011. nov. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Uh az sok..köszi
2011. nov. 10. 14:38
 15/16 anonim ***** válasza:

az, hogy mi sok, az relatív.


jó edzővel 6 hónap alatt formába lendülsz, lefogysz 55 kilóra, jól nézel ki, jól érzed magad, magabiztos leszel, az ujjaid köré csavarod a pasikat, válogathatsz közöttük. nyilván nem a legcsóróbbat fogod választani. kb 100ezer forint befektetésével (alig több,mint a minimálbér...)


vagy maradsz 80 kilós viziló, utálod magad, meg a pasik is utálnak, de majdcsak kifogsz egy randa kövér lúzert, a semminél jobb alapon.


kövérként nehezebb munkát találni, 2 egyenlő tudású ember közül a szebbet, vékonyabbat veszik fel (senior recuiter vagyok, a munkaerő-piaci diszkrimináció a disszertációm témája). Elbocsátások idején is a kövéreket előbb lapátra teszik (mert a kövéreket lustábbnak tartják a főnökeik), és átlagosan 5%-al kevesebb a fizetésük, mint a normálisan kinéző munkatársaiké.


Mindezzel éves szinten kb 200ezer forint kár éri a kövér embereket évente.


És ezután sajnálsz 50-100ezer forintot befektetni a jövődbe? Másrészt meg amit írtam, a 360gym-et, ott egy hónapig pénzvisszafizetési garancia van. Ha nem tetszik, vagy ha nem működik, akkor visszaadják a pénzed. nincs kockázat.

2011. nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ha nem lenne havi 24.000 ft kiadásom a sulira, nyelvtanulásra meg a bkv-ra és nem került volna 80.000 ftba a sulikezdés akkor azt mondom h 4-5000 simán belefér..de így kicsit le vagyok égve..
2011. nov. 10. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!