Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítésbe tudnátok válaszon...

Testépítésbe tudnátok válaszoni nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Először is, az lenne a kérdésem, hogy edzés után mennyi idő teljen el max amíg elkezdem visszatölteni a glikogén raktárakat? Ráér még egy órán belül vagy egyből ahogy tudom, el kell kezdeni?


Jó-e az edzéstervem (tömegnövelő) ha heti 3-szor járok kondiba (lábra nem tudok baleset miatt) egy edzésen 2 izomcsoportot edzek meg, 3-4(5) gyakorlattal, 4x8 as szériába, a legnagyobb súllyal amivel tudom szabályosan?


Utolsó az lenne, hogy jó e a felosztás: mell-tricepsz, hát-váll, bicepsz-alkar-vádli.


2011. nov. 17. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
a Vádli az nem láb? :D
2011. nov. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zakathol ***** válasza:
Edzés után, bemész az öltözőbe, lecsavarod a shakered kupakját, töltesz bele vizet. Kb ennyit kell várni :D
2011. nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. ahogy tudod, kezdd el.

2. tömegnövelő edzés nincs, tömegnövelő étrend van.. egyébként jó.

3. ez is jó


és jobbulást a lábadnak :)

2011. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, tudom hogy a vádli láb, de van egy életre szóló térdbalesetem ami miatt nem tudok olyan gyakorlatot végrehajtani amihez hajlítva erőt kell kifejteni. A vádlihoz nem kell behajlítani a lábam, ezért csinálom azt.

A glikogénraktárakról meg annyit, hogy úgy csinálom hogy edzés után az öltözőbe megiszom a turmixom, csak megfordult a fejembe, hogy kajálni kéne és arra a turmix(mivel a turmix után sokáig nem vagyok éhes)

2011. nov. 17. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
turmix, aztán egy órával kaja. Ha nem vagy éhes, akkor is. Majd hozzászoksz :)
2011. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!