Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Defendo-ról, mint önvédelmi...

Defendo-ról, mint önvédelmi módszerről milyen véleményetek van? Esetleg a miskolci edzésekre jár valaki? Arról vélemény? Havidíj mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2011. nov. 17. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Így elsőre nézve olyan, mint egy nagyon lebutított jujitsu jó marketinggel. Úgy hallottam, hogy irreálisan drága.
2011. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem irreális, a boksz, és birkózó edzéseken kívül minden hasonló edzés ilyen árban van. (9000 forint körül)

A defendo amúgy jó stílus, de gyakorlatilag 0 az esélyed, hogy normális, tapasztalt, más stílusokban is jártas edzőt kapjál.

2011. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én jártam rá.

teljesen jó,tanítanak tényleg használható dolgokat,de azért egy küzdősporthoz képest sehol sincs.

szerintem úgy használható ez a rendszer eredményesen,ha már van valamilyen küzdősport múltad,alapod.

kezdőként szerintem nem az igazi,mert az alap dolgokat azért nem tanítják rendesen.

2011. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"teljesen jó,tanítanak tényleg használható dolgokat,de azért egy küzdősporthoz képest sehol sincs."

akkor mi is a jó benne? jó a hangulat? :D vagy vagy.. tanítanak használható dolgokat.. pl. ütni? ez bizony jól hangzik.

2011. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:D

nem.

ütni,verekedni ökölvívó edzésen tanítanak meg rendesen.

apró trukkökre gondolok,pl ujjfeszítés,kézélütés,ez az orrfelnyomás is új volt nekem.

meg átveszik a konfliktusok pszichológiáját is.

2011. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a pszichológia jó.

az ujjfeszítést amíg egy átlag ember csinálja, addig őt vágják orrba. lehet hogy nem olyan technikásan, mint azt Def.-en elmondják, de ugyan úgy be fog könnyezni és elengedi a feszítést, tehát pont annyira megy a technikáival mint a kravmagások. utcai harc nem egyszerű.

2011. nov. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!