Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mértékben lehet korrigá...

Milyen mértékben lehet korrigálni a testformát, ha rágyúr az ember?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok 174/74 és az a problémám, hogy szívás a csontozatom. A vállam nem nagyon széles, a csípőm viszont igen, ezért a felsőtestem eléggé rönkszerű, a combom meg a széles csípő miatt szintén széles. A csontjaim meg általában kicsit vastagabbak. Van rá valami esély, hogy ebből, ha mondjuk rászánok öt évet az életemből, akkor valami férfiasabb alak kihozható? Illetve ha nem, akkor nézhetek-e ki férfiasan pusztán attól, hogy ki vagyok gyúrva de ilyen az alakom?
2011. nov. 23. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:
izom adja a formát a testnek. érdemes rászánnod.
2011. nov. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alkat alapból adott, de mindneképpen lehet férfiasabb, sőt kifejezetten izmos formád, egyébként nemkell úgymond 5 évedet rászánni hiszen nem 0-24-ig gyúrsz, fogd fel testmozgásnak... heti 3 edzés elég, viszont a megfelelő étklezés, pihenés és edzésterv fontos, ennek nézz utána ha belekezdesz, sok felesleges fáradtságtól kiméled meg magad ha már az elejétől fogva tudatosan csinálsz mindent, tapasztalatból mondom...
2011. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akinek a kulsod a fontos, az meg sem erdemel.

Amugy a sport fontos, de ne az legyen az egyeduli ertek benned, hogy van izmod.

2011. nov. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja értem, mert abból, amit itt előadtam mindez következik. -.-
2011. nov. 23. 13:35
 5/5 A kérdező kommentje:
a többieknek köszi a választ
2011. nov. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!