Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom pulzusmérő...

Honnan tudom pulzusmérő nélkül, hogy a zsírégető tartományban van a pulzusom?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy akkor jó, ha nem lihegek, tehát még tudnék beszélni is kicsit, mondjuk futás vagy ellipszisezés? Igaz ez?

Mivel kb. 3 évente mozgok fogyó céljából ezért nem akarok venni órát.


2009. máj. 14. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb a tempós gyaloglás, vagy ellipszisezés az a tartomny, max 130-as pulzus.. érezni lehet ha így lebírsz menni 50-60 percet, akkor jó, ha közben nagyon lihegsz már akkor túllőttél a célon, de ha abszolute lazán megy az meg kevés. Azért nem lehet számokkal dobálózni h mi az ideális tempó v sebesség, mert ez mindenkinek más. nyilán egy mataroni futó tud olyan tempóban futni ahol a pulzusa 130 alatt van tartósan, de valaki aki életében alig sporotlt nekiáll futni, hát garantáltan az égben lesz a pulzusa. A 3 év mozgás így nemtudommit takar, 3 ébv alatt lehet baromi jó állóképességet összeszedni, de lehet h nem.
2009. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A 3 éventi mozgást arra értettem, hogy mindig szoktam mozogni, de kb. 3 évente szalad fel úgy 4-5 kg, és akkor mozgok fogyás céljából. Amikor nem fogyózom,akkor nem foglalkozom a zsírégetéssel, akkor csak mozgok, ahogy akarok.

2009. máj. 15. 09:08
 3/3 anonim válasza:

Vegyél egy olcsó pulzus mérő órát.

Lehet kapni már 5.000 Ft -ért is.

És ne csak akkor mozogj, ha fogyni akarsz, hanem rendszeresen, és akkor nem is fog feljönni az a plusz kiló, és egézségesebb is leszel!

2009. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!