Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leghamarabb...

Hogyan lehet leghamarabb kockahasat elérni, ha az izom megvan már, de "eltakarja" a felesleg vagyis a zsír?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az izom már megvan, mert kb. fél éve csinálom a hasizom gyakorlatokat, és ha "lehúzom" a felesleget, vagyis lejjebb nyomom, akkor már látszódnak a kockák, csak persze nem annyira, és hogyan lehet ezt a felesleget eltüntetni ?
2009. máj. 17. 12:58
 1/4 anonim válasza:
62%
Ezzel én is így vagyok és elkezdtem fitness kickboxolni (dvd-re) és mivel ez cardio edzés ,így égeti a zsírt és főleg hasról megy le.. nekem már felül látszik két kis kocka. Diétázni is kellene hozzá ..én sajnos sokszor bűnözök,ezért is lassabb a "kikockásodási folyamat". XD
2009. máj. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik, csak érettségizek, így diétázni kissé gáz, mert ha nincs szénhidrát a szervezetemben, akkor tanulni nem birok ... :S
2009. máj. 17. 14:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem cardio kell hanem aerob, heti 4X60 perc tempós séta plusz diéta.

A cardio nem zsírégetésre való már bocsánat, másrészt meg nem főképp hasról megy le a felesleg hanem onnan ahonnan genetikailag meg van határozva elsődlegesen.

2009. máj. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval futás, meg diéta, ez is jó kör lesz :D Kösz mindenki :D
2009. máj. 17. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!