Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Győrben melyik konditermet...

Győrben melyik konditermet ajánlanátok? Melyik jó és olcsóbb? 19/f

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen árban vannak a különböző bérletek is? Köszi a választ!
2011. dec. 14. 18:29
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

ha netán nem kapnál választ mert nincs győri kondis akkor ezeket csekkold le egyesével,nézz róluk képeket és nézd meg az árakt a honlapjukon.


» Colosseum Fitness és Aerobik

» Dallos Fitness

» Fehér Hajó Panzió * Aqua-Fit Club

» Fit-Forma Stúdió

» Flex Szabadidőközpont & SE

» Galaxy Fitness Club

» Inferno Body & Fitness

» SPEEDFIT Fitnesz és Szolárium Stúdió

» Teniszcentrum Győr

2011. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudakozós honlapon néztem, aztán kidobott 3-at :/ szal köszi
2011. dec. 14. 18:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Colosseum ami az árkádtól nem messze van egész jó,azt hiszem 5000 alatt van a bérlet. A bongoba is ami a malom ligetnél van,habár oda járnak akik igazán komolyan veszik a testépítést,de nem hiszem hogy kinéznek bárkit is,bár ha jól tudom a gyerekeket nem szeretik,vagy is hát én ezt tapasztaltam, A galaxy-ba már drágább a bérlet ez a vidékinél van ott 6000 felett van,de ott nagyon sok gép van nagy helyen. A Speed fit is egy elég jó terem sok gép,sok lehetőség van,ez kint van a dunacenternél. A Goldenball konditerem ahol most levitték az árakat 4500-ra pedig az állomástól van nem messze. Ott az első hónap 3900,és nagyon jó. Szívem szerint odajárnék de messze van.Nagyon sok gép van. Ha teljes áru bérletet veszel van szauna,jakuzzi. Továbbá lehetőség van squash-ra is. Én jelenleg szabadhegyi józsef attila uti fitness terembe járok. Nem egy nagy cucc,de eléggé rendbe van tartva a gépek nagyon jó állapotba vannak és minden fontos gép megtalálható. Az itteni bérlet 6000 diáknak 7000 felnőttnek.
2011. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. dec. 15. 14:17
 5/5 anonim válasza:
Inferno! fater is odajár, jó a közösség
2011. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!