Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak(!) Hulla-hopp karikázássa...

Csak(!) Hulla-hopp karikázással el lehet tüntetni a zsírt a hasamról?

Figyelt kérdés
Sok ellentétes választ hallottam már ... ha CSAK hulla-hopp karikázok, mert nekem a zsírt kéne eltüntetni a hasamról, hogy látszódjanak végre a kockák ... mert azok már megvannak
2009. máj. 18. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem. Ha megvannak a kockák.. Azt mivel varázsoltad oda? Bármi is az, az hasizom gyakorlat, márpedig az a pocinak is jót tesz, úgyhogy a helyedben azt csinálnám e célból is.
2009. máj. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha legalább 60 percig hullahopp karikázol 130-as pulzussal, akkor minden esélyed megvan a kockák előhozására. Meg esetleg egy bőrátültetésre deréktájon. Így egyből előjönnek a kockák is!
2009. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A hullahopp karika továbbra is gyerekjáték, nem sportszer.
2009. máj. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem napi 4-5 óra hullahopp és egy éven belül megvannak a kockák...
2009. máj. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lehet hülyén hangzik, de a helyzet a következő :

november óta csinálom a felüléseket, tényleg rendesen, és onnan tudom, hogy megvannak a kockák, hogy ha befeszítem a hasizmom, ÉS "rányomom" a bőrt az izomra, akkor a "körvonalai" megvannak, remélem értitek, meg tényleg, szabályosan csinálom a felüléseket, a kockák tényleg megvannak.

2009. máj. 18. 23:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem érted, hogy csak diétával + aerob edzéssel tudod elégetni a kockákról a fölös fókazsírt!
2009. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, persze, már meg is találtam közben a módját, csak a karika hatására voltam kíváncsi, de annak már mind1, mert találtam tőle jobbat, köszönöm :)
2009. máj. 18. 23:22
 8/13 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek, szülés után, nagyon jó és gyors eredményt hozott a karika. Legalább tíz centit lehullahoppozott pár hét alattt. Te mit találtál?
2009. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]

Én ezt találtam, és nekem az ugráló kötelezés megtetszett :D, úgyhogy majd annak esek neki :D Köszönöm a válaszokat :)

2009. máj. 19. 09:59
 10/13 anonim ***** válasza:

SZia!


Én taposógépet használok, a link amit betettél ott van közte, ennek örülök, az ugrálókötél is jó, de azt is sokan lehúzták már, nem tudom mostmár mi az igazság...

2009. máj. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!