Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon vastag a hasamon és...

Nagyon vastag a hasamon és más testtájamon a bőr, lehet vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés tudom, de engem zavar, hogy a hasamon, a hátam alsó részén, a fenekemen és a combomon elég vastag a bőr... 183 cm vagyok 67-8 kg. Mit tudtok javasolni, milyen mozgással orvosolható ez a vastagság?
2011. dec. 25. 10:18
 1/4 dirtboy ***** válasza:

a bőr az nem vastag max. zsír van alatta és azért hiheted azt.

magasságodhoz képest elég sovány vagy,nem lehet hogy azt a felesleget csak te látod és más nem?

2011. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem tudom... sosem voltam megelégedve magammal, más nem mondta még... 17,5% perpill a testzsír %-om, nem tudom... Régen nagyon duci voltam, lehet emiatt lenne még?
2011. dec. 25. 10:24
 3/4 dirtboy ***** válasza:
nem tudom,az biztos hogy most már nem vagy duci.
2011. dec. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem nagyon nem érdemes ezzel foglalkoznod. duci már biztos nem vagy, hibákat pedig életed végéig találhatsz magadon, de jobban jársz, ha inkább megtanulod szeretni magad. különben mindig szenvedsz majd valami (képzelt) hibádtól.
2011. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!