Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudom, hogy fiatal vagyok,...

Tudom, hogy fiatal vagyok, csak 12, de eléggé túlsúlyos vagyok! És már próbáltam lefogyni, be is fektettek már párszor kórházba emiatt, sikertelenül. Ezért inkább a súlyomhoz szeretnék izmosodni, mint az izmaimhoz fogyni! Mit tegyek, miket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Edzéstervek,étrend stb...

2012. jan. 1. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
alacsony szénhidráttartalmú és magas fehérjetartalmú diétát, edzésképpen mehet heti 5x 1 óra kardió, mellé heti 3x saját testsúlyos gyakorlatok
2012. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni hogy hány kg-hoz hány cm vagy, lehet könnyebb lenne. Lehet nem is vagy annyira túlsúlyos, és könnyebben tudunk segíteni.
2012. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

zsírhoz izmosodhatsz, tök jó ötlet mert ez feltételezi hogy rendszeresen és keményen edzenél, DE egy izmos embernek sem egészséges a sok zsír.

fogyás helyett megpróbálkozhatnál az egészséges, mérsékelt táplálkozásra. gondolom sütemények, fehér lisztes-cukros dolgok, üdítők lecsúsznak. ha igen, akkor rögtön tudod min kell változtatni. ez azért is alap, mert ha eredményt vársz edzéstől, akkor is oda kell figyelni az étkezésekre, nem csak egészség vagy fogyás miatt.

2012. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!