Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy kockás...

Mit tegyek, hogy kockás legyen a hasizmom? (Mozgás és diéta kizárva! )

Figyelt kérdés

Szeretnék kockás hasat, de mozogni vagy diétázni nem vagyok hajlandó? Szerintetek mit csináljak?


Előre is köszönöm a tanácsokat!


2012. jan. 2. 13:39
1 2 3
 1/26 dirtboy ***** válasza:
2012. jan. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 .schwulbini. válasza:
akkor rábaszt*ál de tényleg, épp azzal a kettővel lesz kockás hasad, csak nem pottyan bele az öledbe -.-
2012. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:

én meg szeretnék elmenni bevásárolni, viszont nem vagyok hajlandó kilépni az utcára...

ezt hogy gondoltad??

2012. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nagyon rendesek vagytok, hogy válaszoltatok.

Csak az az igazság, hogy én tényleg nem szeretek felüléseket csinálni, meg úgy egyáltalán sportolni se, a fogyókúrázástól pedig még a hideg is kiráz!

Viszont a barátnőm megemlítette, hogy nagyon szexinek találja a kockahasat. Az enyém meg inkább sörhas!

Nincs valamilyen alternatív megoldás?

Például a teleshopban egy időben reklámoztak valami ketyerét amit a hasadra kötözöl, abban járkálsz egész nap, nem kell csinálnod semmi különöset, annyit ehetsz amennyit csak akarsz és mégis kockás lesz a hasad.

Na ezt például próbálta már valaki?

Mert van egy olyan érzésem, hogy túl szép, hogy igaz legyen!

Vagy nincs valami tabletta, amit beszedsz és megmenekülhetsz az edzésektől és éhen halnod se kell?

Egyébként nem vagyok túl kövér, 94kg körül vagyok, csak tipikusan a hasamra hízok...


Alternatív megoldást keressek! Úgyhogy légyszí ne akarjatok rábeszélni felülésekre meg ilyesmikre, hanem az írjon, aki tud valami egyszerűbbet, gyorsabbat, nem fárasztót. Nem érdekel az se ha drága, csak hasson!

2012. jan. 2. 13:51
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Zsírleszívás + "hasizom implantátum" behelyezése... Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg plasztikai sebészét.
2012. jan. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 dirtboy ***** válasza:
100%

nincs alternatív megoldás,a teleshopos ketyere kamu,fogyasztó tabletta nem hatásos.

nem akarlak rábeszélni csak a tényeket közlöm,így nem lesz kockás hasad soha.

2012. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem fogunk rábeszélni. De így a kockás has csak álom marad.

Máshogy nem megy. A teleshopban meg minden olyan vackot rásóznak az emberre amiért már nem érdemes üzlethelyiséget bérelni. Ha ez olyan hatásos lenne már rég elterjedt volna és nem lennének kövér emberek.

Nem akarlak lekornyasztani de nem léteznek kockahas csináló csodaszerek.

A csodaszerekről meg általában kiderül, hogy hatástalan és egészségtelen.:(((((((((((

2012. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Ilyen tényleg van?

Mármint zsírleszívásról már hallottam, de izmokat is belehet ültetni a szervezetbe?

2012. jan. 2. 14:01
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerinted, ha lehetne ilyet csinálni, akkor szerinted nem csinálná ezt mindenki? Egyébként esetleg a zsírleszívást tudom elképzelni.
2012. jan. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Na persze ilyen műtéteket nyilván nem vállalnék be.


Szóval akkor elengedhetetlen azt csinálni, mint az első válaszolók linkjei is írják? Edzés és diéta?

Szerintetek ha mindezeket betartom, amit az első link ajánl, akkor hány nap alatt lesz kockás a hasam?

2012. jan. 2. 14:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!