Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?...

Szerintetek mit tegyek? Normális véleményt kérek!

Figyelt kérdés
Szeretnék a testépítéssel foglalkozni erős ambícióim vannak a későbbi versenyzéssel foglalkozni,viszont tudom jól hogy ebbe a sportba nagyon sok pénzt bele kell fektetni és az a baj hogy nem tudom ez a pénz az évek folyamán mennyirejó befektetés hogy a genetikám adott e ahhoz hogy sikert érhessek el később versenyen(akár kisebb versenyen)Viszont így nem tudok félretenni olyan dolgokra ami szintén nagyon fontos lenn mint pl:lakás vagy ház jobb autó+ félretett pénz!Mind a kettő nagyon fontos hogy meglegyen az életemben de a kettő valahogy mégsem fér össze szerintem anyagi okból.Mit tudtok javasolni?
2012. jan. 5. 14:15
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és van már 3 év edzés múlt mögöttem abból viszont majdnem egy év jelenleg szünetel!
2012. jan. 5. 14:17
 2/10 dirtboy ***** válasza:

erre mégis mit tudnánk javasolni?

neked kell eldöntened mit választatsz,lehet egyszerre a kettő csak igen jó állás kell hozzá,vagy egy lottó 5-ös.

2012. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Próbálj meg szponzort keresni. Az edzőterembe ahova jársz nincs esetleg egy veterán patronált, akitől tudsz tanácsot kérni? Esetleg írj egy e-mailt a Scitec Nutrition.nak
2012. jan. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dirtboy ***** válasza:

Kovács Bernadett Már-ötlete nem is annyira hülyeség,ne hívd fel a scitecet mert kinevetnek,nem fognak be venni senkit aki nem tud felmutatni egy nyerő fizikumot de a következő scitec megatesztre jelentkezhetsz.

ha meg találom be is linkelem neked a jelentkező lapot,bár már lehet hogy nem lehet jelentkezni rá.

2012. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dirtboy ***** válasza:
az idei tesztről már lecsúsztál,dec 31-ig lehetett jelentkezni
2012. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ha lehet ne kanyarodjunk már el a kérdéstől!

Van aki hasonló cipőben jár és át tudja érezni a dolgot?

2012. jan. 5. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
ha ház meg autó helyett testépítésre költöd el a pénzt, akkor hülye vagy
2012. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

itt mondták e lehetséges megoldást, hova kanyarodtak el?

minden edző ember így van vele. ha egészségesen akar enni valaki, megvesz bármilyen bérletet az edzése miatt, az pénzbe kerül, és kevesebb marad másra.

sőt konkrétan minden embernek értékrendet kell felállítania, mi a fontosabb nekik, nem csak edzés és autó/lakásra gyűjtés között.

szerintem mondjuk az edzés az alap, mert az egészséggel kapcsolatos. más, hogy te verseny szinten gondolkodsz, az már szórakozás, vagy befektetés, ahogy gondolod, én másképp bírálom el, csak a versenyzés miatt nem sok mindenről mondanék le.

2012. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dirtboy ***** válasza:

ebben mi az elkanyarodás???


ha megateszten kapsz ingyen tápkiegetket bőven,ismertséget szerezhetsz,ismerkedhetsz a scitec team-el,felpakoszl jó pár kiló húst magadra,és ha megnyered máris egynesben vagy.

nézd meg pl.Dudás Ádámot

2008ban elment a tesztre,megnyerte,bekerült a teambe most meg már brutális kinézetű és ismert is.

pár év és abszolút kategória győztes lehet.

nem volt egy pénzes gyerek,szerintem még kocsija sem volt mert busszal ment haza melóból mindig és a meló helye sem fizette túl a srác munkáját de meg csinálta,bent van a teamben van szponzora,járja a versenyeket,díjakat nyer.


ha ez elkanyarodás akkor nem tudom neked mi a témánál maradás,azt nem várd hogy egy köteg pénzt fogok feladni neked postán hogy segítselek.

2012. jan. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem írtad hány éves vagy, de ha kellően fiatal, akkor szard le a lakásra + kocsira kuporgatást. Ezek csak viszik a pénzt, ahogy a (magas szintű) testépítés is.

Magyarországon azt felejtsd el, hogy megélsz a testépítésből. Én edzősködöm, de nem élnék meg belőle és ismerek sok versenyzőt -világbajnokot is, akik csak üzletelésből, "gengszterkedésből" tudják fedezni költséges "hobbijukat".


Egy mai magyar fiatal előtt egyetlen cél lebeghet, bármit is el akar érni az életben : Elhúzni innen a büdös pitsába.

Amit tanácsolok (és amibe a legjobb manapság pénzt fektetni), hogy TANULJ !

Nyelvet, szakirányt, mindent. A testépítéshez amúgy is nagy tudásra van szükség, 3 év nem sok mindenre elég (én 21 éve csinálom)ebben a sportban.


Egy furfangos magyar gyerek pedig külföldön szinte bármit elérhet :-)))

2012. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!