Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 20 kilo felesleggel mennyi...

20 kilo felesleggel mennyi idő alatt tudom magam kigyurni?

Figyelt kérdés

186cm vagyok és 110 kg 25/F heti 3 x szeretnék menni gyurni!

És azt akarom hogy a felesleg menjen le nem csak azt hogy nagy darab legyek mert igyis az vagyok!


2012. jan. 12. 20:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
kb 3-4 év kell hozzá, ha nem eszel otthon sokat, és sokat vagy edzeni legalább 2 órát alkalmanként
2012. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 pqpqpq válasza:
es mi koze ennek a szexualitashoz?
2012. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Exem is így kezdte. kb fél év alatt otthon kigyúrta magát. fehérjediétázott meg csinált valami hülye otthoni gyúrást a youtuberól. de leadott 25 kilót és jó pasi lett :D 22/L
2012. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Első válaszadó durva, 3 év, 2 óra edzés mellett....anyám

Én F, 183cm magas, 25 éves, 110kg voltam két hónapja, most 90kg. Aerob mozgást csinálok, esetleg zumba(de lehet unalmas változatok is), 2db 1,5kg-os súlyzóval. Sok fehérje, 1500kalória/nap, 5x 1óra edzés. Sportoló voltam.

2012. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nem a szálkásításra értette a 3 évet, hanem a "kigyúráshoz".

mert ez feltételez egy bizonyos izomtömeget is, amit évek alatt kapar magára a delikvens.

2012. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

én vagyok az első megint

5. el találta, a zsír le adásához tényleg nem kell sok idő,de ha valaki ki akarja gyúrni színizommá, akkor bizony évek kellenek hozzá.+az aerobik és a gyúrás teljesen más természetű dolog,más is lesz az eredmény

2012. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Én a 3. vagyok. Írtam, hogy sportoló voltam nem olyan rég. És talán úgy gondolom, hogy maradt valami. Nekem is az a gondom, hogy deltás vállas vagyok, és az lenne a jó, ha vékony szálkásabb, atletikusabb lennék. Ehhez milyen gyúrás megy. Azt gondoltam, hogy aerob mozgás kisebb súlyzókkal, sok fehérjével, kiegyensúlyozott táplálkozást jelent. Ezt jól gondolom, csak 3-4 év kell a szálkásításhoz? Szerintem ha fogyok még 12kg-ot zsírból akkor kockáknak már látszódnia kell. Ez is inkább alacsony testzsír kérdése, mintsem gyúrásé. Súlyt kellene növelni ahhoz, hogy több izom legyen. De szerintem ezt a kérdezősem akarja.
2012. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
gyúráskor a zsírból egyből izom lesz, és amikor el fogyott a zsír, az izmok dagadni kezdenek,vagyis szálkásodik az illetőa fitnes 10 kilók semmit se érnek a gyúró 50 kilókhoz képest, teljesen más,sokkal hatásosabb,ha az ember izmosodni akar+lehet nekem nem látszanak a kockák,de a te erobik izmaidnál,hiába is fog látszódni , nem lesz fele anyi izmod se, mint nekem,és ezt nem bántásból vagy nagyzolásból mondom.amit te csinálsz, az csak a zsírtalanításra jó, amit én, az a zsírból izmot csinálásra jó,így nem lesz neked egyszerű át térni a másik oldalra,és nem kéne le fogynod azt a tizen kilót ahhoz, hogy el kezdj izmosodni,én"csak" 84 kilós embert tartok követendő példának, aki elég jól csinálja ezt már, és 1 kézre használ 55 kilót, napi 4 órás edzése van, és alig 170 centi,valószínű, ha mellém ütne is meg halnék típusú ember.Ő ezt csinálta:háj-gyúrás+karate=izomember,bocs a nyelvtani, helyesírási hibákért, épp nincs kedvem ki javítani őket
2012. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem a lányok a deltás és atletikusat szeretik. És nekem és a kérdezőnek is ez esztétikusabb. Mondjuk azért abban igazad lehet, hogy nem csak zsírvesztés a lényeg. Amúgy a nagyon erős emberek lassúak, hamar elfáradnak, nem fürgék, farkuk összement a szerektől, kinek kellene egy olyan pali aki 4-orát foglalkozik az izmaival, ami nem divat, stb. Ha abbahagyod, aakkor meg lagymatag leszel, nem?
2012. jan. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

zsírból soha a kibaba.szott életben nem lesz izom!

izmok építőkövei a fehérjék, amik aminosavakból állnak, amik nitrogén tartalmú vegyületek. zsírok, lipidek meg teljesen más (megjegyzem nitrogént nem tartalmazó) vegyületek.

2012. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!