Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljak 2 napos edzéste...

Hogy csináljak 2 napos edzéstervet?

Figyelt kérdés

Heti kétszer megyek kondizni, csak így tudom megoldani.

Amiket edzek: Váll,Tricepsz,Bicepsz,Mell

Hátat nem edzek.

A kérdés a következő: Hogy a legjobb beosztani az izomcsoportokat 2 külön napra?

Mellet vállal nem túl jó edzeni, de a bicepsz tricepszet meg nem szeretem szétszedni mert ha kar van, akkor nekem az bicepsz-tricepsz egyben. Mell után pedig ha vállazok, akkor mivel a mell leterheli a vállamat(fekvenyomások),akkor utána kevesebb súllyal megy a váll, viszont mivel leterheli, arra is edzek ezáltal az alap vállazás mellett. Mell tricepsz megint nem a legjobb mert fekvenyomásnál tricepszemet is terhelem, tricepsz vállnál fej mögül nyomásnál pedig megint terhelem a tricepszem, szóval legjob talán a 1.mell váll 2. bicepsz tricepsz lenne.

Szerintetek? ötletek?


2012. jan. 17. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Váll,bicepsz,tricepsz.

Mell, és a hát is kell.

2012. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja úgy jó lenne végül is, de hátra azért nem gyúrok mert elég könnyen növök izomban,most pont jó, és nem akarom h nagyobb legyen :D de akkor meg egyik nap csak mell, másikon meg váll bicepsz tricepsz?
2012. jan. 17. 15:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzuk: Nem vagyok bodybuilder, nem készülök versenyre, nem akarok 70es kart, csak jól akarok kinézni. Nem értem miért gondolja mindig azt bárki is, hogyha valaki elkezd gyúrni akkor úgy fogja fel mint Arnold Schwarzenegger..Fel lehet úgy is, de szerintem az én kérdésem nem ez volt.
2012. jan. 17. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz is nagyon sokat kell tenni, hogy kis eredmény legyen.

Olvasd el ezt a cikket szerintem, most került fel a body.builderre:

[link]

2012. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsónak köszi! jó cikk :D
2012. jan. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!