Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valódi utcai verekedésről...

Valódi utcai verekedésről tudnátok linkeket adni? Nem ilyen Kimbo slice féle, vagy előre megbeszélt, hanem normális utcai szituációt. Ja és ne az 1000x látott youtube videókat. Van valami oldal esetleg ami ezzel foglalkozik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 01:32
 1/7 anonim ***** válasza:

itt van a fórumon az Aczél.

kérdezz már olyat, amit nem tud!

[link]

[link]

[link]

[link]


na jó szórakozást!

2012. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy én mennyire utálom amikor a sok tetű az utcán éli ki magát amikor nem is tudnak harcolni.. egyébként szánalmasak. az erőszak megcsúfolásai. a kiscsajok is, a részeg ruszki (remélem józanul rendesen lerendezték volna, egy orosznak azért ennél többet kell tudnia mint amit a kamera felvett..)
2012. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lee12 ***** válasza:

a kis csicska srácok, 7 en egy ellen

mondjuk elgondolkodtató hogy mi lett volna ha nem tud elfutni

2012. jan. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor megeszik.
2012. jan. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ez a többen egy elleni, meg lövöldözős cuccok azért kicsit sokkoltak. Én kis naiv nézegetem hogy na gyepálják majd egymást, azt a lóf.szt :D
2012. jan. 19. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:
ja. az utca izgalmas, nem árt tudni hogy tartogat néhány veszélyt, főleg emberek formájában.
2012. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól megfigyelhetted hogy az utcán nincs ring, bíró, szabály
2012. jan. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!