Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lapos has "titka"?

Lapos has "titka"?

Figyelt kérdés
sziasztok, már több mint fél éve áttértem az "egészséges" életmódra, eközben diétáztam is... eddzek, (futás, súlyzós eddzés, fekvőtámasz ,felülés) ezeket kombinálom! Az idő telt, sokat fogytam, sokkal jobb alakom lett ez tuti, de viszont hasra úgy érzem, hogy szinte bármit csinálok, nem történik semmi! Egy nagyon minimálisat talán formálódott , de messze nem az igazi! Az összes többi testrészemmel meg vagyok elégedve , valami tanács??
2012. jan. 20. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
próbálj ki egy has ill. vízhajtó kúrát. egyél sok rostos gyümölcsöt, esetleg 1-2 szem hashajtó. a vízhajtásra meg vannak gyógyteák.
2012. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Pedig ez a titka, aerob edzés és szálkásító diéta.

A szálkásításnál a fehérjebeviteled legyen 3g/testtömeg kg, a szénhidrát pedig 2 g/testtömeg kg. Heti legalább 3-szor kellene 40-50 perc aerob edzés (futás, szobabicaj, ellipszis gép, stb.) Ha fogytál, akkor jó amit csináltál, általában a hasról megy le utoljára, másnál meg a csípőről.

Ez egy jó kis cikk:

[link]

2012. jan. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
08:27 ez a cikk csak félig igaz, mert nem szól a megereszkedett hasizmokról. Sok esetben alig van zsír, de ez edzetlen, lógó hasizom miatt egy félgömb az egész has. Ekkor (meg máskor is) a hasra gyúrni kell, hogy kockás legyen.
2012. jan. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rosszul olvasod a cikket, azt írja, hogy ne csak hasprét végezz , tehát nem monja, hogy nem kell hasizom gyakorlatot csinálni.
2012. jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a félgömb alakú logó hasizom az milyen? linkeljetek már róla egy képet? mert így nem tudom elképzelni
2012. jan. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt a lógó hasizmot én nem írtam, úgyhogy ne többes számba fogalmazz! :)
2012. jan. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg amúgy tök érdekes, hogy az én hozzászólásomban keresitek a hibát, de az első hozzászóló hashajtóival nincs gond ugye?
2012. jan. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

neked feltűnési viszketegséged van kedves Montez :)

nem neked írtam

2012. jan. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincsen, de akkor Sorry!
2012. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szűztea
2012. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!