Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem jön be sehogy sem a...

Nem jön be sehogy sem a nemzetisport.hu (se nso.hu-ként)?

Figyelt kérdés
Firefoxal sem és explorerrel sem :( szerintetek mit csináljak vagy mi lehet a baj?
2012. jan. 20. 23:16
 1/2 Kicsi Pista válasza:

Nálam is előfordult a probléma, a következő okozta:

az automatikusan induló programok közé beférkőzött egy AHKUXUM.exe idegen program.

Azt nem tudom, hogy mi ez(féreg, vírus, kémprogram vagy más), de amikor letiltottam, elindult minden internetes oldal. Utánna ki akartam törölni, de folyton visszateszi magát és automatikusan elindul. Végleg úgy tudtam megszabadulni tőle, hogy a rejtett fájlokból is eltávolítottam: documents\user\application data, azon belül pedig egy 3 betűs könyvtár, ami E-vel kezdődik(EHF talán, de nem biztos, már nem emlékszem pontosan), és abban lesz az AHKUXUM.exe, ezt töröld ki és úgy próbáld meg elindítani a honlapot.

Remélem tudtam segíteni neked!

2012. márc. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kicsi Pista válasza:

Eszembe jutott a könyvtár neve:(EFW)

C:\documents and settings\user\application data\EFW\AHKUXUM.exe


Először innen töröld ki és utána az automatikusan induló programok közül, fordított esetben mindig visszateszi magát és újra és újra elindul.

2012. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!