Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miskolc, Martin-Kertváros...

Laci8519 kérdése:

Miskolc, Martin-Kertváros közelében jól felszerelt konditerem?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem ide és szeretnék járni konditerembe, viszont a neten nem találtam semmi értelmeset ezzel kapcsolatban.

Esetleg ha valakinek van kedve a környékről edzőterembe járni, az írjon. Nem voltam még teremben, de épp itt az ideje. :)


2012. febr. 2. 11:58
 1/7 dirtboy ***** válasza:
100%

nem tudok azon a környéken termet,bár valami kis terem nem kizárt hogy van.

egész jól felszerelt ami a legközelebb van az talán a biotech a sportcsarnokban.

szerintem látogass meg több termet mielőtt valamelyiknél bérletet veszel,az M1 fitnesst azt nem ajánlom ha keményen akarsz edzeni.

2012. febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ci.ara ***** válasza:

nem vagyok jártás Miskolcon de ezeket az edzőtermeket találtam neked :)

Miskolc

» Alpin Fitt Kkt.

» Atlas Fitness

» Csúcsforma Studió

» Diósgyőri Fedett Uszoda

» Hámor Holiday Fitness Park

» Hot United Kft.

» Király Fitness

» Krisz - Epo Bt.

» M1 Fitness

» Metropol Fitness

» MISKOLCI EGYETEMI ATLÉTIKAI ÉS FUTBALL CLUB (MEAFC)

» Miskolci Vasutas Sportklub

» Postás Sportklub

» Sissy Fitness

» Sporttelep


itt a link ahonnan leszedtem ezeket

[link]

2012. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, az M1-et már néztem és nem jött be, de a sportcsarnokban még nem voltam.

Metropol Fittnes-t is elég jónak találom, de az meg nem a közelben van.

2012. febr. 2. 12:50
 4/7 dirtboy ***** válasza:

metropol az miskolc legjobb terme csak ajánlani tudom de tényleg elég távol van a martintól de ha azt nézzük hogy más meg 15-20kilométerről jár oda akkor neked egész közel van,bár most a közlekedés elég szar arra felé de ha készen lesz a villamos pálya akkor csak 20perc villamosozás és ott is vagy a tiszaitól.

egyébként most vannak újítások a metropolban vagy az egy másik épület rész nem tudom,nagyon jó lett az a lényeg.

facebookon láttam a képet ott meg tudod nézni.

2012. febr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, a Metropolt találom én is a legjobbnak, fecebook-on én is néztem képeket és elég jónak néz ki. De megnézem a sportcsarnokot is, és ha az nem szimpatikus akkor marad a Metropol. Villamossal tényleg a legegyszerűbb csak lenne már készen a pálya.

Esetleg te voltál már ott? És ha igen mikor érdemes menni napközben? Mikor vannak a legkevesebben, de. vagy du.? Gondolom rengetegen járnak oda és várni kell egyes gépekre.

2012. febr. 2. 13:38
 6/7 dirtboy ***** válasza:

nem kell várni a gépekre annyira sokan nincsenek,gondolom azért mert oda járnak nagyok is meg maffiózók is aztán inkább elkerülik és mennek kis nyálas termekbe mint az m1 is.

a terem az egyébként nagyon jó,öltöző szintén korrekt árak azt hiszem meg fizethetőek a többihez nézve.

felszerelés jó,kézi súlyzók vannak egészen 56kilóig,tényleg jó kis terem.

oda jár Dudás Ádám is őt is láthatod edzeni.

délelőtt,dél után bármikor mehetsz nem lesz tömeg nyomor mint a biotech be állítólag.

ott úgy halottam sokan vannak,az meg hátrány.

2012. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nemrég beszéltem haverral és régen a barátnője Biotech-be járt és ő is mondta, hogy sokan vannak. Marad akkor a Metropol. Engem különösebben nem izgat, hogy kik járnak oda, mert edzeni mennék nem azt nézni, hogy milyen emberek. :) Egyébként az M1-et annyira istenítették és amikor bementem, hát tényleg nem nagy szám. Ráadásul nem nekem való, oda szerintem olyanok járnak nagy számban akik dumálni meg ismerkedni mennek, nem pedig edzeni.

Legalábbis amikor voltam csak azt láttam, hogy nagyrészt gilisztások társalognak. És csodálkoznak, hogy nem fejlődnek úgy ahogy kéne. De, mindegy ez nem az én bajom, és kösz, hogy írtál.

2012. febr. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!