Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tornavideó...

Mi a véleményetek a tornavideókról? Tapasztalokat várok.

Figyelt kérdés

Régen tornáztam sokat Rubint Réka videóra,rendszeresen,heti 5-6 alkalommal,volt olyan is hogy mindennap kb.féléven át,le is fogytam vele meg fogyókurával 10 kgt-t.

De nem éreztem,hogy formás feneket vagy pedig combot csinált volna.

Aztán elkezdtem futni,ez kb félév alatt leszedett rólam 7 kgt,és kb.1-2 mérettel csökkent a nadrág méretem,és a fenekem is formásabb lett sokkal.Viszont ezt egy ideje abbahagytam,nem volt rá időm sajnos,nem szeretnék újra súlyt felszedni a csípőmre,és formába szeretném hozni magamat ismét,viszont a futáshoz,amit nagyon szeretek nagyon hideg van,és sajnos nincs pénzem edzőteremre.Így ismét tornavideóra gondoltam,vmilyen íntenzívebb Rubint réka videóra,amiben külön hangsúlyt fektet a csipő-fenék-comb területére..Viszont vannak fenntartásaim,félek,hogy ez csak erősítené azt a területet,nem pedig formálná,fesszessé tenné,és szexivé.Vélemények?

Lányok,akik tornával tartják fenn az alakjukat,mi a véleményetek erről?Addig csinálnám ezt amíg rossz az idő,aztán irány futni..elérhető evvel is eredmény? :)



2012. febr. 3. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

szerintem kur.va sok tévhit kering a fejedben, az erősít és a formál között nem tudom milyen különbséget teszel..


minden esetre vannak jó gyakorlatok pl. a bodyrocktv-s videókban. az nem ilyen RR szint, komoly edzéseket mutatnak be.

2012. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

tényleg kicsit zavarosak az elképzelések,uh nem is megyek bele mélyebben.

ha szexi fitnesz modell testet akarsz,akkor étkezz!!! és edz úgy mint egy fitnesz modell.

szerintem eléggé logikus.

vagy szerinted réka az ugribugtitól néz úgy ki ahogy?

kocogás helyett meg tökéletes az ugrókötél.

2012. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ci.ara ***** válasza:
szobabicikli?
2012. febr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elég értelmetlen válaszokat adtok,hihetetlen az emberi kötekedés...

Ha nem úgy mondtam,hát értsétek úgy!

Azt kérdeztem összefoglalva,hogy míg a futástól szálkásodtam,vékonyodtam,igaz-e,hogy a torna is formál,nem pedig erősít,és még vastagabbá teszi a lábakat?

Van különbség a formál és erősít között...

Nem,nem akarok szexi topmodell lenni,ne kell ennyire ledegradálni az elképzelésemet,ami szerintem elég nő sok problámája:az alakformálás.Normális csinos nő szeretnék lenni,nem pedig olyan amilyen sosem lehetek,modellalkat.

Eléggé felháborított az egyik válasz...IQ nulla válasz.

2012. febr. 3. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:

nem top modell,te gyagya,fitnesz modell.

eléggé jelentős a különbség.

2012. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

itt egyedül max. te írsz értelmetlenül, már ne haragudj.


írtam, hogy tévhitek vannak a fejedben. nem szálkásít a futás, kalória deficites étkezéssel lehet leadni a zsírt. közben persze normálisan edz mindenki, futni is lehet.

formásításhoz, erősítéshez viszont nagy ellenállású gyakorlatok kellenek, és nem fogyasztó étrend, hanem tömeg növelő. ugyanis az izomzat nagyon nem fog fejlődni, amíg nincs neki elég tápanyag, kellő stimuláció. emellett fontos még a hosszú pihentetés, regenerálódási idő is.


de ezekhez el kéne olvasni a builder.hu alapismereteit, és tiszta vizet önteni a pohárba, mert a hülye elgondolásokkal nehéz lesz normálisan edzeni.

2012. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Annyira hülyék vagytok,hogy az hihetetlen :D

Tőletek kérdezni valamit...értelmetlen emberek...

2012. febr. 4. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!