Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül a szombathelyi...

Mennyibe kerül a szombathelyi speed fitness stúdióban egy alkalom/személyi edzés?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, de Budaörsön ennyi, gondolom mindenhol hasonló árakkal dolgoznak:


15 perces próbatréning ruhabérléssel és tanácsadással: 4.500,-

20 perces tréning alkalmanként ruhabérlés nélkül*: 6.000,-

10 alkalmas bérlet ruhával együtt értékesítve (20 perces edzések): 60.000,-

10 alkalmas bérlet ruha nélkül értékesítve* (20 perces edzések): 55.000,-


A fenti árak tartalmazzák:


a személyre szóló tanácsadást

az edzés előtti energiaitalt

egy fehérjeshake-et az edzés után

2012. febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen... vidéken nézegettem az árakat, itt nyugaton két helyen is 6,500 Ft ://
2012. febr. 8. 15:29
 3/8 anonim válasza:
és hogy használ e ?
2012. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Az árak a következők a szombathelyi speeditnessben:


Próbatréning 4.000 Ft


1 alkalom edzés 6.000 Ft


5 alkalmas bérlet 26.000 Ft


10 alkalmas bérlet+ 1 ajándék edzés 55.000 Ft


20 alkalmas bérlet + 2 ajándék edzés 105.000 Ft


www.cinemafitness.hu

2012. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fogalmas sincs, mennyire hatäsos ez, sajnos nekem havi kettönel többre nincs penzem... az ilyen heti többröl nyilvän nem is älmodhatok... vegülis ha beleszämitjuk, mennyi egy (peldäul tanäri) fizetes, az 100 000, ebböl egyel, ruhäzkodj, rezsizz, lakj, utazz... 10 alkalom meg ennek a fele... kivitelezhetetlen sajnos.... remelme, megy lejjebb majd az ära idövel, ha több helyen is lesz :)


kedves honlapos kommentelö! (en amugy ott ärat nem talältam :// ) megkerdezhetem meg töled, mondjuk ez a havi 2 alkalom (es lehet, h mas helyeken mindig...) lätszana-e valamiben? öszinten :P vagy van ilyen javasolt minimum adag?

2012. febr. 24. 11:43
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Heti 2 alkalom az ajánlott, de heti 1 alkalommal is sokan járnak, akiknek szintén hatásos, csak a kevesebb edzésszám miatt, lassabb. Ha mellette sportolsz mást is,(a legjobb módja mellesleg) akkor bizony a havi 2 alkalom is tud újat mutatni, a lényeg a folytonosság, szóval próbáld akkor belőni kéthetente az egy edzést a köztes időben meg mehet a többi edzésmódszer!

2012. máj. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem, erre gondoltam én is :)) fú, köszönöm, nagyon extra válasz volt Tőled :)
2012. máj. 23. 01:37
 8/8 Nicky74 válasza:
Én nekiálltam zumbázni, igaz nem edzőteremben, hanem otthon a wii-zumbát táncolom. Az is nagyon hatásos, jól leizzasztja az embert, ráadásul pénzbe sem kerül.(Wii megvolt itthon, csak a lemezt vettem meg). Ha van akármilyen konzolod, veszel hozzá lemezt, és máris meg van oldva a köztes időszak!
2013. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!