Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha lázas vagyok szedhetek...

Ha lázas vagyok szedhetek zsírégetőt?

Figyelt kérdés
Brutal bladet szedek és ehet lázasan?
2012. febr. 16. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
ne tévesszen meg, bármit adnak el zsírégetőnek, nem komoly dolog, a szó szoros értelmében nincsenek zsírégető "szerek". sima tápkiegekről lehet szó, amiket ehetsz. legalábbis a betegségeden nem fognak rontani.
2012. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
de a legjobb, ha nem szedsz ilyen sz@rokat egyáltalán...
2012. febr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a láz sokkal hatékonyabb zsírégető, mint a brutal blade...
2012. febr. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Én köszönöm e rendkívül fontos igen intelligens és kulturált választ: "de a legjobb, ha nem szedsz ilyen sz@rokat egyáltalán..." Ezúton üzenem ha nem értesz hozzá jobb ha csöndbe maradsz.

Én személy szerint nem javaslom, mert a termogenikus zsírégetők megemelik a pulzust és a vérnyomást, ami lázasan szerintem annyira hiányzik az embernek mint halottnak a csók. Arról nem is beszélve, hogy feleslegesnek tartom, hiszen a zsírégetők többsége igazán edzés közben fejtik ki hatásukat és feltételezem lázasan az edzések elmaradnak.

2012. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat az offért. A 4. pontos választ adott, viszont nem kéne a 2.-ról azt állítani, amit. Van benne ugyan egy kevésbé választékos szó, de nem hiszem, hogy bárkinek is a személye ellen irányulna a hozzászólás. Ez is egy vélemény, csak éppen nem indokolta meg. Lehet, ő úgy gondolja, a természetes módszerek a jobbak és ebben bizony lehet is valami igaza.
2012. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

termogenikus zsirégető a blade? ha igen, ne szedd , legalább is amig lázas vagy ,

a sok okosnak pedig csak annyit üzenek hogy mielőbb hagyja el ezt a kategóriát

2012. febr. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

konkrétan a blade.


Green Tea Extract (90%) 300 mg

Kola Nut (50%) 500 mg

White Willow Extract (25%) 200 mg

Aspidosperma Quebrancho-blanco Extract (Bark) (0,3%)

42 mg

Evodia rutaecarpa extract (as tetradium ruticarpum) (fruit) 100 mg

Inula racemosa extract (root) 50 mg

Codonopsis Pilosula Extract (root) 21 mg

Inositol Hexaphosphate 15 mg

Cnidium Monnieri extract (seed) 35 mg

Black Pepper Extract (as piper nigrum) (fruit) 5 mg

Xanthinol Nicotinate 50 mg

Deanol Acetamidobenzoate Hydrogentartrate (DMAE)100 mg

Troxerutin 100 mg


na most.. oké, ne szedje betegen, mert minek de nem az a kimondottan immunrendszert gyengítő, vagy brutális szintetikus drog kategória :)

2012. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem javaslom a zsírégetőt, nem lázasan se. De te tudod.
2012. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

azért mert valaki nem javasolta egyáltalán a zsírégetőt nem kellene unintelligensnek és kulturálatlannak tartani meg elküldeni őket melegebb éghajlatra. személyeskedés nem történt, egész addig, amíg valaki be nem szólt az "okosoknak". beszólás nélkül is ki lehet javítani h miért nincs igaza vagy egyszerűen figyelmen kívül lehet hagyni a hozzászólását. úgy látszik, valakinek az a hobbija, hogy belekössön másokba és rájuk fogja, hogy ők voltak a "rosszak".

ha a 6. nem szítja itt az indulatokat, nem is írtam volna már ide, de láthatja, pont az ellenkezőjét éri el a személyeskedésével, mint amit akart.

BOCSÁNAT AZ OFFÉRT!!!!!

2012. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!