Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy csináljak kockahasat...

Hogy csináljak kockahasat leggyorsabban?

Figyelt kérdés
Az a hejzet ,hogy egy picit kezdek a hasamra hizni nem vészes , de nem akarom ,hogy elhizzak.
2012. febr. 25. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

rajzolj rá :D

vagy esetleg http://www.youtube.com/watch?v=3iSBqFDMuq8&feature=related

csináld ezt (kiba*ott nehéz de hat)

ha jól csinálod nagyon fog égni tőle a hasad

kb mindegyikből 40-40 csinálj

2012. febr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
175 magas és 74 kg vagyok még nincs sujfelesleg rajtam csak kezd kialakulni nagyon zavar leginkább a hasizom gyakorlatok tanácsok érdekelnek köszi elöre is aki hülyéskedni akar inkább ne is irjon.
2012. febr. 25. 20:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Kösz a választ
2012. febr. 25. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Airbrush-al.


Egyébként az étrenden változtass, edzhetsz hasra mint a barom, lehet kockás hasad, csak ha van rajta 2centi zsír a kutya nem fogja látni. Szálkásító étrenddel tudod megoldani a dolgokat, vagy esetleg több aerob edzéssel, az is zsírégető hatású. De csak a hasadról rohadtul nem fog menni, egész testre kiterjedő folyamat.

2012. febr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kockahas alapvetően zsirszázaléktól függ..mindenkinek kockahasa van csak zsír fedi...szoval gyakorlatilag elég ráfogyni...persze erősítheted is de erősítőedzéstől fogyni nem nagyon fogsz
2012. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 big dog ***** válasza:
Beírod ide a keresőbe a kockahas szót és kitalálod a 16000 ugyanilyen kérdésből.
2012. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Degarago ***** válasza:
Én enyhén nagydarab vagyok koromhoz képest. 14éves vagyok 75kg 185cm. Még is látszik a kockahasam. Ezt egyszerűen úgy értem el hogy naponta Reggel/Délután 3-4ó fele/Este 8-9ó fele, hasizom gyakorlatok. Reggel 3x50felülés, hasprés, fekvő, guggolás(persze én nem csak hasra gyúrtam). Délután 4x 50felülés, hasprés, 5x 40 fekvő, guggolás. Este meg ugyanígy mint délután. ez megy körülbelül 5hónapja és hízok, de nem látszik meg:) Remélem segítettem! :D
2012. febr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi én kick boxoztam de abba hagytam már 3 éve lehet az a gáz ,hogy mostanába nem mozgok vagy kezdek "férfiasodni" amugy 25 éves vagyok na mindegy mostmár kezdek valamit sportolni kösz a válaszokat.
2012. febr. 26. 07:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Növeld meg a hasizmod! Ez a tag is olyasmit csinál, elég extrém, igaz. Nem túl szálkás a, de a kisebb zsírrétegen valamennyire átüt a nagyobb izom.


[link]

2012. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!