Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal tudnék...

Milyen gyakorlatokkal tudnék a nyárra leadni a fenekemből és a combomból?

Figyelt kérdés

Kicsit nagy a fenekem, és ez idegesít. Ha egy kicsit többet mozognék, akkor lehetne szép formás a combom is, mert a súlyom se olyan sok. Mit ajánlotok, milyen gyakorlatokat végezzek, hogy ˝összerázódhasson˝ a combom, és szép feszes legyen? (mert amúgy nem annyira vastag)..és fenékből hogy lehetne leadni?

Olyat láttam már, hogy be kell kenni a problémás testrészeket olajjal, és fóliába csomagolni azon a részen jó erősen, és kb 30 percre magunkon hagyni és feküdni. Ezt megcsinálhatnám itthon is? És ha csinálnám, hány naponta kéne?.. ez tényleg összehúzza az izmokat?


2009. jún. 11. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Rubint Réka: napi 20 perc önmagadért és Add önmagad

Ezen a fenékformáló gyakorlatokat keresd meg, brutálisak :)


A fóliás módszer nem jó zsírbontásra, csak a folyadékot fogod kiizzadni, igazából szerintem csak a narancsbőr ellen hatékony ez a módszer.

2009. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi..és hol vegyem meg Rubint Réka dvd-jét? még nem nagyon vettem ilyen edzéses dvd-ket. hol lehet kapni?
2009. jún. 11. 14:48
 3/5 A kérdező kommentje:
most néztem meg neten, és 1990 ft. boltban olcsóbb vagy drágább?
2009. jún. 11. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az egyik T betűs hiperben vettem (nem tudom kiírhatom-e a nevét,azért írom így). Ott sokszor van akció, én pl. 990 ft-ért vettem. Nézz szét néha, hátha kifogod. A fólia sajnos nem fogyaszt, az tényleg max. a narancsbőrre jó. Én is popsis vagyok, nekem a leg magic, az edzésem mellett nagyon bejött.
2009. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
youtuberól le lehet húzni...ott fenn vannak a ´van 5 perced´ videók...3x végig csinálom mindet 2 hete és már látszik...
2009. jún. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!