Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az L-carnitin és a Stanazolol-...

Kóóó kérdése:

Az L-carnitin és a Stanazolol-t összefér egymással?

Figyelt kérdés
Az l-carnitin ha szedem az edzéseknél az fogyaszt, de ha szednék még stanazololt is mellé ami ugye száraz izmot hoz és szálkásít, az még úgy elmegy, vagyis nem fogja ütni egymást valamilyen oknál fogva ?
2012. márc. 31. 14:05
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
hülye vagy,inkább hagyd ezt a sportot vagy legalább is a sport ezen részét,nem való ez neked.
2012. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt mire fel írod ?
2012. márc. 31. 16:38
 3/12 dirtboy ***** válasza:
a kérdésed színvonalára
2012. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jó, ha nem tudod értelmesen kifejteni magad akkor nem kell ideírni.

Feltettem egy kérdést és választ várok rá nem okoskodást.

2012. márc. 31. 17:53
 5/12 dirtboy ***** válasza:

az a baj hogy nem vagy tisztában még azzal sem hogy mi az az L-karnitin és hogy mit csinál de te már stanáznál is mikor még alapvető dolgokkal nem vagy tisztában.


nem kell írni?

te kérdeztél okostojás,azért írtam másodszorra

inkább olvass sokat mert ennek így nem lesz jó vége.

2012. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 dirtboy ***** válasza:

na hogy rendes legyek le írom a választ is.

igen,össze fér mehet együtt


de attól még olvass

2012. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mit csinál az l-carnitin ?

Röviden fogyaszt.

hosszabban:

a szervezet alapvetően termeli és ezzel lehet porral, folyadékkal etc. lehet emelni ezáltal gyorsul az anyagcsere emeli a testhőmérsékletet és jobban izzad az ember tőle, ezáltal ha egy rendes étkezés és sportolás mellet megindul a fogyás.

Amire nekem jelen esetben szükségem lenne.

2012. márc. 31. 18:20
 8/12 dirtboy ***** válasza:

ja így le írva milyen szépen hangzik,kár hogy a való életben nem mutatkozik meg ez.

minden anabolikus anyaghoz le van írva hogy izmot növel meg stb. stb. tulajdonsága ami végül is igaz de mértéke oly csekély hogy az csak na.

ezeket olvashatod pl az aminosavaknál.

ezért is van sok fiatal készletében az aminosav tabletta teljesen feleslegesen.

ők nem tudják hogy nem fog érni semmit nekik,inkább fehérje kellet volna meg vitamin.

nem ők elolvasták a jellemzőiket hogy anabolikus,anti katabolikus,zsírcsökkentő hatású és ebből ők egyből azt gondolják hogy úúúú de jó szálkás,nagy izmaik lesznek.

hát egy nagy lófasztlesznek.


az l-karnitin is egy túl misztifikált aminosav.

ráadásul nem is esszenciális de úgy veszem észre ezt legalább tudod.

majd ha már használod akkor rá jössz hogy bizony nem olvasztja le rólad a zsírt.

majd folyadékot vegyél ne valami tablettás sza rt.

egy liquid carni-x 100 000 mehet ha karni kell.

2012. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

jah azt akartam venni amit írtál.

viszont azért, mert a stanáról is azt olvastam, hogy vízhajtó hatású, ebből adódóan fogy az ember és mivel azt is olvastam, hogy izmot is növel ebből gondoltam, hogy ha fogyok a carnitin-től és a stana is szedi le a vizet, akkor ha közbe a stanazolol kis izmot hozz elkezdek szálkásodok is valamennyit, így egyszerre fogyok és szálkásodok is egy kicsit. Megmondom őszintén azért gondoltam erre, mert elértem ahhoz a ponthoz szerintem ahol beállt a súlyom, úgy értem diétázok, lejárok hetente többször edzeni, futni, mellette fizikai munkát végzek, és eddig ment le szépen a súly -10kg körül, de több mint egy hónapja nem mozdul semerre, hiába fokozom a gyakorlatokat meg hasonlók.


Ezért jöttem ide, hogy valami tanácsot kapjak, hogy jó-e az elgondolásom, hogy ha egyszerre elkezdeném tolni a 2-őt akkor nagyobb hatást elérnék, vagy jobb lenne-e egy carnitin-t végig csinálni abból amit írtál és utána egy kis stanazololt, vagy egyálalán hülyeség és nincs szükségem a stanára.


Előre is köszi az eddigi segítséget

2012. márc. 31. 19:14
 10/12 dirtboy ***** válasza:

nincs szükség stanára ahhoz hogy le szálkásíts,rengetegen leszálkásítottak már stana nélkül is.

hány% a testzsírod most?


ha megrekedsz a fogyásban akkor két lehetőséged van.

vagy tovább csökkented a ch-t vagy több kalóriát égetsz el.

esetleg harmadiknak hogy mindkettő csinálod.

és lehet hogy hülyén hangzik de sok vizet igyál mert kell ahhoz hogy kicsit szárazabb legyél bőr alatt.

2012. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!