Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen aránylag olcsó, de JÓ...

Milyen aránylag olcsó, de JÓ MINŐSÉGŰ tömegnövelőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
nektek mi vált be? 200cm/102 kg
2012. ápr. 1. 12:01
 1/3 dirtboy ***** válasza:
vpx syngex és aminostar vitargo pure pl illetve bio tech 100%creatin monohidrate ból is mehet bele.
2012. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ronaldo99 válasza:
Egyértelműen, full force tömegnövelő! 16 éves vagyok, sovány alkat, nehezen hízó. 52 kilóról, 54 kiló lettem 1 kg-s csomaggal, amit kizárólag edzés után fogyasztottam és csak vízzel! Nekem ez 1 hónapig tartott :) Biztos veszek még, 60ig meg sem állok nyárig :D
2015. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dirtboy ***** válasza:

biztos sok az össze függés főleg hogy 1kilós csomaggal kötöd össze a 2kilós súlygyarapodást.

nem tudom te hogy vagy vele de nekem literes kancsóval soha nem sikerült 2litert meríteni.

a súlygyarapodás pedig csak egy dolog,semmit nem mutat meg abból hogy annak hány % víz vagy zsír,annyit mutat hogy 2kilóval nehezebb vagy abban a percben.

az olcsóbb tömegnövelők viszont tele vannak cukrokkal és rendre túl sokat fogyasztanak belőle adagonként.

így nem csak a glikogén raktár töltődik vissza de megy zsírba is.

2015. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!