Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zsírégetés fokozása övvel?

Zsírégetés fokozása övvel?

Figyelt kérdés

Hallottam nagyon sok embertől, hogy a zsírégetés fokozható, ha valami speckó zsírégető övvel körbevesszük a hasunkat. Találtam ilyet, de több ezer forint, és most nem igazán akarok erre pénzt kiadni. Egy egyszerű átlátszó műanyag fólia is okés, ha bebugyolálom vele a mellkasomat, hasamat? Egyébként a zsírégetésről annyit, hogy reggel 1 óra gyaloglás, és súlyzós edzés után 60-90 perc fokozott iramú tekerés fitness kerékpáron.

Egy hónap után lesz hatása szerintetek? (nincs nagy hasam, ha feszítek fent látszanak a kockák, de le akarom égetni a zsír nagyrészét....) :)


2012. ápr. 8. 00:32
 1/8 anonim válasza:

Az övnek SEMMI,de SEMMI hatása nincs.

Az öcsémnek is van,ezért vette meg ő is. De semmi hatása.Ne adj ki pénzt ilyen hülyeségekre. A zsír mozgással tűnik el és helyes táplálkozással.Ennyi.

2012. ápr. 8. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

logikátlan elképzelés.

attól,hogy beizzasztod,nem égetsz el több kalóriát.

kiizzadsz némi vizet,aztán visszaiszod,ennyi értelme van.

2012. ápr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Állítólag a megtartott + hő segít a zsírégetésben. De azt mondták ismerőseim, hogy tényleg sokat számít.
2012. ápr. 8. 02:09
 4/8 anonim ***** válasza:
és az ismerőseid eres hasú testépítők,netán fitnesz versenyzők,vagy a szomszéd néni,aki nők lapjás fogyi recepteket osztogat?
2012. ápr. 8. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Semmit nem ér hidd el, csak a vízvesztést fokozod vele. Attól az adott helyen nem fog több zsír égni, mivel nincs helyi zsírégetés.

A dita és az aeob edzés tünteti el a felesleget, az öv semmit nem tesz hozzá.

2012. ápr. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*diéta :)
2012. ápr. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kabala medállal is többet érsz el, mint az ilyen baromságokkal.
2012. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem testépítők, néhány éve járnak edzőterembe. Nekik bejött a dolog. De én is ezen gondolkoztam, hogy maximum a vízvesztést fokozza... Köszi mindenkinek ;) De a 60perc gyalogolás (erőltetett iram) + 60-90 perc tekerés hatásos lesz? (persze csökkentett szénhidrát bevitellel...)
2012. ápr. 8. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!