Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzós edzéstől lehet fogyni?

Súlyzós edzéstől lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Heti 3 van.
2012. ápr. 11. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, étrenden múlik. De én kiegészíteném aerob edzésekkel azért. :)
2012. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 igen nemm ***** válasza:
Csak súlyzós edzéstől nem lehet fogyni. Ha az a célod, hogy az izmaid látszódjanak és úgy akarsz lefogyni, hogy izmot nem vesztesz, akkor valamiféle aerobot javaslok, ha egyszerűen fogyni akarsz, akkor kardio, de azt tudni kell, hogy súlyzózás mellett, ez izomveszteséget okoz...
2012. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 igen nemm ***** válasza:
persze az étrend az első, ahogy előttem is írták (2.)
2012. ápr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Régebben úgy fogytam, hogy heti 3 súlyzós edzés és 3 kardió. A súlyzós edzéseken kis súlyokkal 18-22 ismétlés tartományban dolgoztam. Így tudtam fogyni.
2012. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az eleje jól indult, de a kis súlyokat felejtsd el, mert akkor több izomveszteség lesz. Tartani kell, ill megpróbálni tartani a tömegelésnél használt nagyobb súlyokat.
2012. ápr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt veszteségem, mert dolgoztak az izmok. Így készitettem fel az izmaim a "nagyobb súlyokra" egy idő után átálltam a 8-10 ismétlés tartományra
2012. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig mindenhol így írják és nekem is tapasztalat, hogy tartani kell a nagy súlyt. Nem most kezdtem hidd el.:)

Ha pedig 10-es sorozattal nyomtad, akkor mégsem volt az kis súly neked. Egyébként a megnövelt fehérjebevitellel lehet megfogni az izomveszteséget és nem győzöm leírni, hogy tartani kell a nagy súlyt.:)

2012. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 dirtboy ***** válasza:

/A súlyzós edzéseken kis súlyokkal 18-22 ismétlés tartományban dolgoztam. Így tudtam fogyni./


marhára nem így tudtál lefogyni hanem a kaja változtatástól és a heti 3 kardiótól.

minden gyerekben él ez a tévhit hogy kis súly sok ismétlés szálkásítás nagy súly kevés ismétlés meg tömegverekedés.

jó lenne már ezen a baromságon túl tenni magad mert ez nem így van.

gondolom ez onnan indult ki hogy a testépítők is ha szálkásítanak kisebb súllyal bírnak dolgozni.

ez azért van mert a kajájukból kevesebb energiájuk van.kevesebb ch kevesebb energy.

viszont ha megnézed az ismétlés szám marad a régi az on nincs változtatás.

akik meg bírnak az off szezonos súllyal edzeni azok meg nyomják azzal.

a fogyás a szálkásító diétától és az aktív aerob vagy kardio edzéstől lesz ezt vésd be egy márvány táblába.

2012. ápr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy így van nem tudom. Nekem bejött, az erőm sem ment el. Erősebb is lettem. Rendesen bedurrantak az izmaim. Izomból nem fogytam, szal nekem agy jó volt. A másik pozitivumát magamra nézve azért láttam, mert ugye nagy sulyokkal könnyeben csalnak az emberek, csak hogy meg legyen az ismétlés,de valahogy kisebb sulyoknál nem annyira ( legalábbis én)
2012. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, hogy akkora súly kell, hogy csalni kelljen, hanem , hogy a 8-12-es sorozatot éppen meg tudd csinálni.

Nem barbi súlyokkal kell edzeni szálkásításkor.:)

2012. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!