Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Rubint Réka...

Mi a véleményetek Rubint Réka Napi 20 perc önmagadért DVD-ről? Használta valaki? És valóban segít a testformálásban?

Figyelt kérdés

Most kezdtem hozzá, eddig elég nehéz. Azért érdekelne,h valóban hatásos e, mert magát a Nőt eléggé ellenszenvesnek találom, de ha hasznos akkor kibírom valahogy a fejét :D

21/L


2012. ápr. 12. 16:10
 1/7 anonim válasza:

nekem hatásos volt..

amúgy én sem bírom a nőt,főleg amikor nekiáll "húúújháá"-zni,de szerintem megéri elviselni a ló pofáját..

2012. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ci.ara ***** válasza:
80%

arra jók h napi szintén forma tartsd magad de ne várj tőle nagy csodát megfelelő étrend nélkül!


UI: mekkora egy ge@ik vagytok komolyan könnyű a másik embert kritizálni de ti belenéztetek már a tükörbe?

Ő mindent megtett h jól nézzen ki sztem test haj bőr arról viszont nem tehet h nem áldotta meg az isten egy szép arccal de ő kihozta a legjobbat magából. Szeretnék én is így kinézni 3gyerek után!

Szánalmasok vagytok!!!

2012. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyi kritika belefér még, úgyis rendesen lehúzzák azokat, akik beveszik azt a sok maszlagot, amik ezek előadnak.
2012. ápr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%

"mekkora egy ge@ik vagytok komolyan könnyű a másik embert kritizálni de ti belenéztetek már a tükörbe?

Ő mindent megtett h jól nézzen ki sztem test haj bőr arról viszont nem tehet h nem áldotta meg az isten egy szép arccal de ő kihozta a legjobbat magából. Szeretnék én is így kinézni 3gyerek után!

Szánalmasok vagytok!!!"


Ki vagy te, h g.cizel itt minket? szerintem van jogom kritizálni,pont annyira mint neked minket,akik csak a véleményüket mondták el róla !

ha nem lenne ilyen ostoba,és gusztustan önimádó,ellenszenves csak a külsőségeknek és a médiának élő k.va,akkor lehet h nem így beszélnék róla. ahogy most te itt finoman és nőiesen le g.ciztél és le szánalmasoztál minket,így nekünk is van jogunk őt kritizálni...de tudod mit? akkor nyald ki a szép formás kis pópójukat.

ja,és ha nem lenne más problémám,csak önmagammal foglalkozni,és edzéseket tartani,meg szolizni,akkor igen,én is így néznék ki..csak tudod kisebb gondom is nagyon annál,hogy evvel foglalkozzak.

2012. ápr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kicsit félre értettél, nem a ló fejével van a probléma, hanem magával a hangjával, a személyiségével... Valóban szép eredmény az amit elért, és,h sok túlsúlyos emberen segít. Nekem igazából az a problémám vele, h azt sulykolják az emberekbe, h "Legyél vékony, izmos, csak update, mert különben egy nulla, egy gyenge ember vagy!" Igen szép ez amit csinálnak Norbikával együtt(akit már nem csak,h nem kedvelek hanem egyenesen utálok), de néha túlzásba viszik! v
2012. ápr. 12. 18:55
 7/7 anonim válasza:
Én úgy érzem,hogy hatásosak,ha minden nap tornázol,s mellette tényleg oda figyelsz az étkezésedre.Én azért szeretem ezt a dvd-jét a legjobban,mert szerintem ezen vannak a legjobb gyakorlatok,s nem kell hozzá a súlyzón kívűl semmi sem. (max. ajánlatos)
2012. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!