Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jumbo Pak-ról vélemény?...

Jumbo Pak-ról vélemény? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Szerintetek megéri? Használ? Persze rendszeres tornázás mellett! :)

Előre is köszi!



2012. ápr. 18. 19:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Jó a Jumbo Pak, de én többet vártam tőle, amikor vettem egy dobozzal, próbaképp. Nem fogsz érezni sok különbséget, ha eddig is szedtél nagy dózisú vitamint.

Én inkább ajánlanék egy Multi Pro Pakot, olcsóbb is jóval, viszont szerintem megéri jobban az árát.

2012. ápr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 dirtboy ***** válasza:

ma 19:44

kifejtenéd hogy milyen érzésre gondoltál?

2012. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: ugye lány vagy? Mondd, hogy igen, kérlek....
2012. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 HurkaGyurka666 ***** válasza:

ISS Super Vitamin PAK + 1000mg c vitamin + omega3.

Tornázás alatt mit értesz? :)

2012. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 G'sX ***** válasza:
kérdezd végig lehetőleg az összes vitamint az idióta tornázásodhoz
2012. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ne osszátok már. szedd. bajod nem lesz tőle :)


vélemények:


"Ma kaptam meg a terméket és már ki is probáltam. Az első tapasztalat 2 orára rá jelenkezett a vizeletem neonzöldes szinű volt, mint a monster 100 paknál tapasztaltam. A tablettákat könnyen le lehet nyelni, nem kell félni a méretüktől. De a legjobb az egészben hogy aszittem csak káprázik a szemem de nem: Minden zacskoban nem 12 hanem 13 tabletta volt a sárgábol ami gondolom a penta carn:) Igy mondhatom nagyon jol jártam duplán mert ingyen kaptam a keddi 50.000 vásárlásom miatt:) Remek termék. "


"Napi 2 tasakot tolok, reggeli alatt a másikat pedig edzés utáni turmixal veszem be. 12 kapszula, tabletta azért nem kevés, viszont folyadékkal könnyen lemegy. Sokkal energizáltabb, erősebb vagyok mióta használom. "


"Nagyon bejött a termék, bár én napi 1 tasakot használok, pihenő napokon reggeli közbe, edzés napokon edzés előtt tolom be az arcba. Sokkal jobban megy tőle az edzés, felgyorsította a regenerációs időmet is. Mellette még SE Chromium Picolinatet használok, omega-3at és c-vitamint.

Másra szerintem nincs szükség! :) "


"K*rva jó! Rendes kaja mellett, rendes edzéssel nekem tökéletesen bevált! Mindenkinek ajánlom. :) "

2012. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
ja amúgy ha lány vagy akkor sok sikert a tornázáshoz, ha meg fiú akkor szégyelld össze-vissza magad!
2012. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Inkább csak vissza, ha össze, akkor sokat kell takarítani. :P
2012. ápr. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
majd eltakaríttatjuk 1 másik s*ggfejjel, elrettentő célzattal...
2012. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Dirtboy: nyilván nem úgy gondoltam, hogy az egekben fogok szállni tőle, de sok ismerősöm, akik szintén komolyan foglalkoznak a testépítéssel, nagyon dícsérték, hogy sokkal energikusabbak lettek tőle edzéskor, nagyban javította a teljesítményüket, néhányan halálra dícsérték, hogy magasan milyen jó, ezért vettem kíváncsiságból, azelőtt napi vitaminom volt a Multi Pro.

Én személy szerint nem éreztem valamiért különbséget, a teljesítményem ugyanolyan volt előtte is, nem éreztem semmit, mintha a Multi Prot szedtem volna, de a vélemyének alapján többre számítottam. Ez nyilván emberfüggő, én továbbra is hű maradok az MP-hez.

2012. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!