Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spicc cipőben meg tudok állni?

Spicc cipőben meg tudok állni?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd csinálni egy jelmezt és fellépni vele, viszont ahhoz kéne balerina cipő, bár én bevallom sosem balettoztam, de ha veszek spicc cipőt, meg tudok benne szépen lábujjhegyen állni? Vagy esetleg milyen technikád javasoltok, hogy begyakoroljam vele az állást?:)

2012. ápr. 25. 22:57
 1/4 *Glissade* ***** válasza:
82%

Szerintem fontold meg azt a spicc cipőt:)


1. Ahhoz, hogy megálj a spicc cipőben nagyon kell "tartanod" minden izmodat, mert ha nem, akkor a földön fogsz feküdni...

Gondolom nem tudod, hogyan állunk balett órán a rúd mellé...


2. Nem tudsz balettozni!!! Ha nem tudsz balettozni, minek neked spicc cipő????

Ki fogja neked megtanítani a teknikát????

Szerinted a balerinák spicc cipöben kezdik???


3. Le akarsz sérűlni???? Simán kitörheted a bokádat, tönkre vághatod a térdedet.

Vagy eleshetsz.


4. A spicc cipő nem játékszer, nem való balettmester felügyelete nem hogy a lábadra... még a kezedbe sem!


5. Tudod, hogyan kell megkötni a spicc cipőt?

Tudod mi a külömbség a kemény, közepesen kemény és puha talp között?


Egyáltalán tudod, hogyan áll a balerinák lába abban a cipőben...

most szólok, hogy nem féltalpon...

2012. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igaza van a válaszolónak a balerinák sem az elsőörán bujnak bele sőtt nem is az első évben ha jelmezesdit akarsz játszani vegyél felegy pacsni és “pipiskedj“
2012. aug. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye nem vettél??? Én 7, lassan 8 éve balettozom és csak MOST vettem spicc cipőt!!
2013. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vegyel olyan balett cipot amiben a kezdo ballettosok tancolnak es abban minel inkabb emelkedj labujhegyre es ugy tancolj vagy amit akarsz :) es igy nem serulsz le ^^
2014. márc. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!